Vy se ptáte, my odpovídáme...

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak dlouho trvá vyřízení víza a kolik stojí?

Vyřízení trvá standardně 7 pracovních dní a díky našemu partnerství s VHS Vás bude u našeho parnera stát jen 2100 Kč s veškerým servisem.

Jste cestovní kancelář?

Nejsme, protožе nepořádáme zájezdy ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. "Jedeme do Ruska" je pouze cestovní agentura, která poskytuje své služby jako OSVČ dle živnostenského zákona - živnost volná, "Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu".

Účast na našich "poznávacích výpravách" Vám nabídne mnohem více než obyčejný zájezd, kde je vše nalajnované od A do Z.  Výpravy s Jedeme do Ruska znamenají poskytnutí našich průvodcovských služeb, které jsou sdíleny s dalšími účastníky výpravy. Všechny ostatní cestovní služby jako doprava, strava, ubytování nebo pojištění si zajišťuje každý účastník sám. Velmi rádi Vám poskytneme doporučení na ty nejlepší a ušetříme Vám tedy čas s jejich vyhledáváním. Vše Vám pomůžeme najít bez provize, jak kdybychom hledali cestu sami pro sebe.

Proč nejste pojištěni proti úpadku?

Protože jsme cestovní agentura, tak se nás tato povinnost nevztahuje, protože neorganizujeme zájezdy ve smyslu zákona 159/1999 Sb. Veškeré další výdaje výdaje spojené s cestou si účastníci našich výprav nebo individuální cestovatelé hradí sami. Požadujeme pouze odměnu za naše průvodcovské nebo poradenské služby. Účastníkům, ale rádi pomůžeme s výběrem a poradíme.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Každý účastník si musí k získání víz do RF zajistit víza. My doporučujeme cestovní pojištění u VZP, u kterého máme zkušenost, že při podávání žádosti o vízum vždy přijato.

Co je zahrnuto v ceně za základní účast na našich výpravách?

V ceně jsou zahrnuty pouze námi poskytované průvodcovské služby, nebo-li samotná účast na výpravě. Ostatní věci jako dopravu, ubytování, vstupenky si každý účastník hradí sám. Orientační výdaje spojené s výpravou jsou vždy podrobně rozepsané v popisu. Jak se klient dopraví do cílové destinace záleží na něm, ale my mu rádi dáme doporučení, aby měl vždy to nejlepší.

Jaká je přesná definice výpravy s Jedeme do Ruska?

Jedná se o poskytnutí vícedenních průvodcovských služeb, které jsou společně sdíleny účastníky výprav, nebo-li pokud si objednáte účast na výpravě, tak si objednáváte naše průvodcovské služby.

Zajistíte nám také ubytování nebo dopravu?

Jako cestovní agentura nemůžeme poskytovat kombinaci služeb, jelikož by to mělo právní důsledky, jako například nutnost založit cestovní kancelář. Jedná se o jiný styl cestování než s běžnými CK. Nicméně jsme si jistí, že každý z nás naopak přivítá skutečnost vědět, za kolik si koupil letenku nebo hotel atd.
Velmi rádi Vám s nákupem dalších služeb poradíme, protože máme mnoho kontaktů a také zkušeností. Díky naší pomoci ušetříte spoustu času a peněz.

S čím dalším Vám můžeme pomoci?
Jsme schopni Vám naplánovat, jakoukoliv cestu si budete přát. Pokud chcete pouze poradit, co byste si neměli v Rusku nechat ujít, tak Vám poskytneme individuální konzultace. 


Nenašli jsme odpověď na Vaší otázku?Kontaktujte nás

Napište nám a my Vám do 24 hodin odpovíme.

Těšíme se na vaše dotazy

KONTAKT

Jedeme do Ruska

Lucie Vinterová, Ondřej Polívka

+7 925 430 87 83  (WhatsApp)

info@jedemedoruska.cz

Skype: 

Jedeme do Ruska