Vaše nejčastější otázky

Přemýšlíte, že s námi vyrazíte do Ruska, ale napadá Vás mnoho různých otázek? 
Zde jsou nejčastější otázky, na které zde najdete i odpovědi.


Jak je to nyní s cestováním do Ruska? 

Pro vstup občanů ČR a SK do Ruska nyní stačí elektronické vízum. Vše Vám zajistíme.

Chtěli byste se nyní podívat do Ruska? Napište nám na info@jedemedoruska.cz

Jste cestovní kancelář? Jste pojištěni proti úpadku?

Nejsme CK, protožе nepořádáme zájezdy ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. Provozujeme ruskou event agenturu OOO Хороший отдых (Chorošij otdyx), která se věnuje přijímání zahraničních turistů v Rusku. Veškeré údaje o naší společnosti najdete v sekci kontakty. Naše agentura poskytuje průvodcovské služby v rámci ruského zákona o poskytování služeb. Z tohoto důvodu, také probíhá platba za naše služby až na místě po příjezdu.

Účast na našich "poznávacích cestách" Vám nabídne mnohem více než obyčejný zájezd, kde je vše nalajnované od A do Z.  Cesty s Jedeme do Ruska znamenají poskytnutí našich průvodcovských služeb, které jsou sdíleny s dalšími účastníky. Všechny ostatní cestovní služby jako doprava po městě, strava, ubytování nebo pojištění si platí každý účastník sám. 

Protože nejsme cestovní kancelář, tak nemusíme být pojištění proti úpadku. Nám samotným nic předem neplatíte, proto v případě ukončení naší činnosti o nic nepřicházíte. Veškeré výdaje spojené s cestou si účastníci našich výprav nebo individuální cestovatelé hradí sami přímo poskytovateli služeb (letenky, ubytování, doprava). Vždy všem ale rádi pomůžeme a poradíme s výběrem všech služeb. Nám platíte pouze odměnu za naše průvodcovské služby a to až po příjezdu na místo. 

Nenašli jste odpověď na Vaší otázku?