Názory našich klietů

Michala Úlovcová

Kaznějov

„Dobry den, navstivila jsem Moskvu se sestrou letos v kvetnu. Porad jsme vahaly, jestli jet s klasickou cestovkou a jejich predrazenym pruvodcem. Nakonec jsme na internetu nasli Lucku s Ondrou a jejich JEDEME DO RUSKA. Vse nejen predem skvele zaridili, ale byli i uzasni pruvodci. Navic s nami komunikovali po celou dobu navstevy Moskvy. Za ten maly peniz, co jsme jim daly za zprostredkovani se to urcite vyplatilo narozdil od cestovek, kde byla cena o dost vyssi. Se vsim poradili i dokonce kvuli nam zmokli, kdyz nam pujcili vlastni destnik, ktery jsme si zapomely. Kazdopadne jeste jednou moc dekujeme za krasne zazitky a urcite budeme doporucovat pri navsteve Ruska jen Lucku s Ondrou.“

Petra Pichertová

Praha

"Moskva je krásná, zajimavá, magická a občas velmi vtipná, určitě stojí za to! Já jsem měla skvělé 4 dny a to jen díky Lucce a Ondrovi. Jsou skvělí, ví, znají a vše krásně popíšou, naplánují a nasměrují vás. Nejsou cestovka, jen chtějí, aby i ostatní viděli Rusko, takové jaké je a ne jak ho známe ze zpráv a tak. Pomůžou Vám všechno zařídit, vyřídit a provedou vás za skvělé peníze, které si sakra zaslouží a hlavně oproti výletu s cestovkou je to nic. Já jsem byla nadšená! Vyražte za Ondrou a Luckou, vymyslí vám program na míru."

Vladimír Zavázal

Plzeň

"Za Ondrou a Luckou do Moskvy. Na první zdání cesta klikatá. Nebyla. Doporučením služeb Ruského centra se získání víza stalo formalitou. Komunikace s Luckou rychlá a věcná. Tak Jedeme do Ruska. Odbavení na letišti v Moskvě rychlé, bez jakýchkoliv zájmů o zkomplikování vstupu. V příletové hale se nás ujala Lucie s Ondrou, připraveni vyslyšet všechna naše přání a zájmy. Moskva je úžasné, čisté a bezpečné město, ale tak obrovské, kde bez zkušeného průvodce, který dokáže vybrat a zároveň vhodně seřadit to nejzajímavější, by bylo těžké zorientování. Lucka s Ondrou město opravdu znají a jimi vybrané cíle skutečně stálo za to vidět. Stejně tak i výlet na Ruský venkov, dva dni lehkého cestování, spíše odpočinku je taková třešnička na Moskevském dortu. Pokud Jet do Ruska, bez komplikací, řešení nečekaných situací a zbytečných nedorozumění, tak s Luckou a Ondrou."

Martin Fric

Praha

"Ahoj lidi,moje recenze je hlavně pro ty,kteří by chtěli vidět Moskvu,ale váhají ,ať už z jakéhokoliv důvodu. V Praze žiji 8 let a pohybuji se kolem turistického ruchu.Za celou dobu jsem nepotkal větší profesionály než jsou Lucka s Ondrou. Od prvního kontaktu emailem mě vždy perfektně informovali,ať už o vyřízení víza nebo o možnostech veškerých návštěv v Rusku.Za ty směšné peníze ,co si účtují,se nám maximálně věnovali.Každá akce byla skvěle naplánována.Měli nastudováno maximum informací o čemkoliv. Bydleli jsme v Moskvě na luxusním novém hotelu a mimo Moskvu na krásném rodinném pensionu. Krom toho všeho,což zde ani nelze popsat ,to jsou skvělí lidé,přátelští,inteligentní,se smyslem pro humor a já jsem šťastný,že jsem měl tu čest je poznat.Už teď vím,že se nepodívám znovu ,,JEN" do Ruska,ale že se znovu do Ruska podívám za Ondrou a Luckou.

Josef Tůma

Praha

"Moskva je nádherná a skutečně stojí za to ji vidět. Za ty čtyři dny jsem toho viděl hodně ale ještě víc věcí k vidění zůstává. Rozhodně se chci do Moskvy podívat znovu a samozřejmě opět s JEDEME DO RUSKA, s Luckou a Ondrou. Poradí, naplánují, jsou velice ochotní, vstřícní a milí. Celou dobu jsem měl pocit že jsem tam s přáteli. Děkuji Lucce a Ondrovi za skvělé zážitky."

Pavel Rozmahel

Brno

"Bylo to naprosto luxusní a dokonalé, Lucce a Ondrovi patří velká pochvala, dokonale nám naplánovali program na poznání nejzajímavějších míst Moskvy během pouhých pár dní a stihli jsme si užít i krásnou projížďku lodí po zamrzlé řece, krásný večerní zážitek . Vřele můžeme všem jejich služby doporučit, byli jsme opravdu moc spokojeni a určitě se chceme ještě za nimi do Ruska vratit. Moc děkujeme."

Radka Navrátilová

Praha

"Lucko, Ondro - Díky za vše !!!

Moskva je super a určitě se sem ještě vrátíme. Děkujeme za skvělou organizaci a super zážitky."

Anna Stryhalová

Praha

"Děkuji Lucce a Ondrovi za krásný zážitek z Moskvy. Byla jsem naprosto spokojená. Díky skvělé organizaci a výběru nejzajímavějších míst jsem si mohla bezstarostně užít skvělou atmosféru Ruska. Moc díky!"

Napište nám také jak jste byli spokojeni

Napište nám svoje zkušenosti s našimi službami, abychom je mohli zveřejnit pro ostatní.

Odebírejte naše novinky a cestujte výhodně