Názory našich klientů


Věříme, že pokud něčí práce nevypadá náročně, pak je to tím, že jí dělá dobře. Aby bylo vždy vše perfektní, tak na vašich poznávacích cestách často pracujeme od rána do rána. A děláme to rádi!

Přečtěte si, co o nás a své cestě do Ruska napsali lidé, kteří již za námi přijeli. 

Jako Češi se na věci díváme podobně, takže je velice pravděpodobné, že po svém návratu budete mít i Vy velice podobné zážitky, pocity a názory na Rusko i naše služby.


Zdeněk Hušbauer

Benešov

Mohu jen doporučit. Již od prvního kontaktu skvělá spolupráce na přípravě individuálního plánu, kdy toto uzavřeno skvělým programem. Následné vyřízení všech záležitosti ohledně dopravy, ubytování a nakonec operativního přizpůsobení k naší skupině ve vztahu k počasí. Průvodcovské znalosti na vysoké úrovni, kdy i následná posezení taktéž super.

Eva Štěpová

Jičín

„Skvělý přístup Lucky a Ondry, dozvěděli jsme se spoustu informací, připravili nám program, provedli nás po centru Moskvy, koupili lístky do Moskevského cirkusu. Jsou oba velmi milí a vstřícní. 100% doporučuji.“

Lukáš Pavlík

Benešov

„Byl jsem s Luckou a Ondrou na konci září v Moskvě a mohu jen vřele doporučit - skvělý a flexibilní přístup obou průvodců, kteří naší náročné skupině připravili zajímavý program na míru, ukázali nám zajímavá místa a dozvěděli jsme se informace, které jsme ani netušili. Už teď se těším na budoucí výlet!“

Pavel Beran

Český Brod

„S cestovní agenturou JEDEME DO RUSKA jsme byli v Moskvě a okolí. Byl to nejlepší poznávací zájezd, jaký jsem kdy zažil (a že jsem jich už pár absolvoval )! Bezchybná organizace Ondry a Lucky, připravené materiály, skvělý program, ale především jsou to fantastičtí průvodci. Moskva je krásná, zajímavá, čistá a doopravdy velká 😊, určitě stojí za to! Já jsem byl z Moskvy nadšený. Kreml a celkově centrum úchvatné, a to i v noci, kdy to má nezapomenutelnou atmosféru ..... Muzea úchvatná, čistá a také obrovská.....je vidět, že o to pečují s láskou a úctou ke svým hrdinům a osvoboditelům ( jenom u nás malujeme tanky na růžovo). Ondra s Luckou nás protáhli noční Moskvou, kde jsme ochutnali pivko, černý hambáček a křenovou vodku 😊... Vyražte za Ondrou a Luckou, vymyslí vám program na míru dle vašich představ a potřeb. Každopádně ještě jednou moc děkuji za krásné zážitky a určitě budu doporučovat pro návštěvu Ruska tyto dva super lidi.

Michala Úlovcová

Kaznějov

„Dobry den, navstivila jsem Moskvu se sestrou letos v kvetnu. Porad jsme vahaly, jestli jet s klasickou cestovkou a jejich predrazenym pruvodcem. Nakonec jsme na internetu nasli Lucku s Ondrou a jejich JEDEME DO RUSKA. Vse nejen predem skvele zaridili, ale byli i uzasni pruvodci. Navic s nami komunikovali po celou dobu navstevy Moskvy. Za ten maly peniz, co jsme jim daly za zprostredkovani se to urcite vyplatilo narozdil od cestovek, kde byla cena o dost vyssi. Se vsim poradili i dokonce kvuli nam zmokli, kdyz nam pujcili vlastni destnik, ktery jsme si zapomely. Kazdopadne jeste jednou moc dekujeme za krasne zazitky a urcite budeme doporucovat pri navsteve Ruska jen Lucku s Ondrou.“

Petra Pichertová

Praha

"Moskva je krásná, zajimavá, magická a občas velmi vtipná, určitě stojí za to! Já jsem měla skvělé 4 dny a to jen díky Lucce a Ondrovi. Jsou skvělí, ví, znají a vše krásně popíšou, naplánují a nasměrují vás. Nejsou cestovka, jen chtějí, aby i ostatní viděli Rusko, takové jaké je a ne jak ho známe ze zpráv a tak. Pomůžou Vám všechno zařídit, vyřídit a provedou vás za skvělé peníze, které si sakra zaslouží a hlavně oproti výletu s cestovkou je to nic. Já jsem byla nadšená! Vyražte za Ondrou a Luckou, vymyslí vám program na míru."

Vladimír Zavázal

Plzeň

"Za Ondrou a Luckou do Moskvy. Na první zdání cesta klikatá. Nebyla. Doporučením služeb Ruského centra se získání víza stalo formalitou. Komunikace s Luckou rychlá a věcná. Tak Jedeme do Ruska. Odbavení na letišti v Moskvě rychlé, bez jakýchkoliv zájmů o zkomplikování vstupu. V příletové hale se nás ujala Lucie s Ondrou, připraveni vyslyšet všechna naše přání a zájmy. Moskva je úžasné, čisté a bezpečné město, ale tak obrovské, kde bez zkušeného průvodce, který dokáže vybrat a zároveň vhodně seřadit to nejzajímavější, by bylo těžké zorientování. Lucka s Ondrou město opravdu znají a jimi vybrané cíle skutečně stálo za to vidět. Stejně tak i výlet na Ruský venkov, dva dni lehkého cestování, spíše odpočinku je taková třešnička na Moskevském dortu. Pokud Jet do Ruska, bez komplikací, řešení nečekaných situací a zbytečných nedorozumění, tak s Luckou a Ondrou."

Martin Fric

Praha

"Ahoj lidi,moje recenze je hlavně pro ty,kteří by chtěli vidět Moskvu,ale váhají ,ať už z jakéhokoliv důvodu. V Praze žiji 8 let a pohybuji se kolem turistického ruchu.Za celou dobu jsem nepotkal větší profesionály než jsou Lucka s Ondrou. Od prvního kontaktu emailem mě vždy perfektně informovali,ať už o vyřízení víza nebo o možnostech veškerých návštěv v Rusku.Za ty směšné peníze ,co si účtují,se nám maximálně věnovali.Každá akce byla skvěle naplánována.Měli nastudováno maximum informací o čemkoliv. Bydleli jsme v Moskvě na luxusním novém hotelu a mimo Moskvu na krásném rodinném pensionu. Krom toho všeho,což zde ani nelze popsat ,to jsou skvělí lidé,přátelští,inteligentní,se smyslem pro humor a já jsem šťastný,že jsem měl tu čest je poznat.Už teď vím,že se nepodívám znovu ,,JEN" do Ruska,ale že se znovu do Ruska podívám za Ondrou a Luckou.

Josef Tůma

Praha

"Moskva je nádherná a skutečně stojí za to ji vidět. Za ty čtyři dny jsem toho viděl hodně ale ještě víc věcí k vidění zůstává. Rozhodně se chci do Moskvy podívat znovu a samozřejmě opět s JEDEME DO RUSKA, s Luckou a Ondrou. Poradí, naplánují, jsou velice ochotní, vstřícní a milí. Celou dobu jsem měl pocit že jsem tam s přáteli. Děkuji Lucce a Ondrovi za skvělé zážitky."

Pavel Rozmahel

Brno

"Bylo to naprosto luxusní a dokonalé, Lucce a Ondrovi patří velká pochvala, dokonale nám naplánovali program na poznání nejzajímavějších míst Moskvy během pouhých pár dní a stihli jsme si užít i krásnou projížďku lodí po zamrzlé řece, krásný večerní zážitek . Vřele můžeme všem jejich služby doporučit, byli jsme opravdu moc spokojeni a určitě se chceme ještě za nimi do Ruska vratit. Moc děkujeme."

Radka Navrátilová

Praha

"Lucko, Ondro - Díky za vše !!!

Moskva je super a určitě se sem ještě vrátíme. Děkujeme za skvělou organizaci a super zážitky."

Anna Stryhalová

Praha

"Děkuji Lucce a Ondrovi za krásný zážitek z Moskvy. Byla jsem naprosto spokojená. Díky skvělé organizaci a výběru nejzajímavějších míst jsem si mohla bezstarostně užít skvělou atmosféru Ruska. Moc díky!"

Jiří Peštuka

Klášterec nad Ohří,

„Zájezd jsem měl na míru a moc se mi líbil. Kromě základní prohlídky centra Moskvy v podobě procházky okolo Velkého Divadla, obchodních domu CUM a GUM, Rudého náměstí s Chrámem Vasila Blaženého, hrobu Neznámého vojáka, jezdecké sochy Maršála Žukova a parku Zaryadye jsem navštívil muzea s vojenskou a policejní tématikou 🙂 Samotné muzeum s parkem Vítězství je rozsáhlý areál na Poklonnoy Hoře zahrnující vojenskou techniku SSSR, ukořistěné věci a také Sochu Frontového psa - která mě velmi oslovila 🙂 Díky Lucce a Ondrovi za což jim velmi děkuji jsem navštívil Centrální muzeum ministerstva vnitra Ruské Federace - zde jsem se osobně setkal s panem ředitel - plukovníkem, který mi zajistil kompletní prohlídku muzea s výkladem o historii sovětské milice a ruské policie, jež tento rok slaví výročí 300 let od svého vzniku. Následně jsem obdržel od pana ředitele dárek a byla to pro mě velká čest poznat člověka, který celý svůj život věnoval službě veřejnosti - boji se zločinem. Muzeum příliš přístupné není, je to spíše pro užší okruh návštěvníků. Dále bych zmínil Muzeum ozbrojených sil, které Vám umožní prohlédnout si vojenskou techniku od Kyjevské Rusi, přes vládu ruských carů po současnost. Je zde i expozice věnovaná sovětské válce v Afghánistánu a válce v Čečensku. Kromě ručních zbraní, uniforem a medailí je zde venkovní expozice zahrnující tanky, děla, letadla, vrtulníky i raketové systémy - takže spíše zájezd pro pány. 🙂Ještě jednou bych chtěl poděkovat Lucce a Ondrovi, toho co pro mě udělali, že mi byli v tomto velkém městě oporou a určitě se do Ruska ještě již potřetí podívám, protože Rusko není pouze Moskva a Petrohrad 🙂 Děkuji 🙂“

Jana Tankóvá

Brno

„Děkuji Lucce a Ondrovi za poznání a zážitky z Moskvy a Petrohradu. Když jsme se rozhodovali, které místa letos navštívíme, volba nakonec padla na tyto dvě ruská města. Na konci července jsme si začaly s Luckou mailovat, 31.7. jsem podala žádost o víza a 15.8. jsme přistáli v Moskvě. Lucka s Ondrou ochotně, rychle a profesionálně zpracovali mé požadavky a přání, zajistili letenky, ubytování, vstupenky, jízdenky, naplánovali detailně každý den. Pomohli nám orientovat se v Moskvě, takže jsme toho nakonec stihli podstatně víc, než jsme měli v plánu. Všechno důležité a zajímavé v Petrohradě a okolí jsme zvládli navštívit sami, dle jejich připraveného programu. U nás doma se říkalo: neraď, nebyla si Rusku. A protože já už v Rusku byla, můžu všem, co ho chtějí poznat, radit: Když do Ruska, tak jedině s Luckou a Ondrou a jejich "JEDEME DO RUSKA".“