"Sbírej zážitky, ne věci..."

Zažít Moskvu v zimě je jedinečný zážitek, který rozhodně stojí za to! Nádherně vyzdobené ulice a možnost zabruslit si na Rudém náměstí by si něměl nikdo nechat ujít! Stačí přibalit rukace, čepicy a šálu a můžete vyrazit!

Petrohrad je právem nazýván hlavním městem kultury Ruska. Oproti Moskvě tu na Vás čeká zcela jiná atmosféra. Tady lidi nikam nespěchají a na ulicích vládne klid. To je samozřejmě také spojené s tím, že počet obyvatel Petrohradu je "pouze" 5 milionů, což je několikrát méně než v Moskvě.

Zima je v Rusku nejkrásnějším obdobím v roce, protože se město ukazuje ve zcela nové perspektivě. Návštěva Moskvy pro Vás bude jedinečným zážitkem, na který budete vzpomínat celý život.

Moskva je město, které známe všichni z fotek, filmů nebo z vyprávění. Každý z nás si tedy o tomto městě vytvoří na základě těchto podkladů svou vlastní představu. Nicméně poté, co Moskvu navštívíte osobně, tak pochopíte, že v realitě je vše mnohem monumentálnější, větší, hlučnější a krásnější než jste si vůbec mohli představit.