Důležité informace


Pan Tůma nám napsal, že by se rád zůčastnil skupinové cesty do Moskvy v květnu. Obratem jsme mu poslali program společné cesty, cenu našich průvodcovských služeb a stejně tak jsme mu spočítali orientační částku, na kterou ho vyjde cesta se vším potřebným. (Letenky, transfer, viza a další si platí každý sám.)
Po schválení jsme již začali na všem pracovat. Pan Tůma si na základě našeho doporučení během pár dní koupil letenku a ubytování blízko centra. Bylo vždy potřeba jen zaplatit poskytovateli služeb danou částku. Pan Tůma tak měl přehled, kolik za co komu platil.
Poté jsme předali VHS kontakt na pana Tůmu, které mu zajistilo vízum bez jakéhokoliv papírování a navíc za zvýhodněnou cenu.
Pak jsme již začali sestavovat program na volný čas. Panu Tůmovi jsme nabídli soupis nejzajímavějších věcí v Moskvě, ze kterého si vybral, co by chtěl navšítivit. Na základě jeho výběru jsme již nakoupili vybrané vstupenky a naplánovali program den po dni, hodinu po hodině.
Při samotném příletu do Moskvy jsme pana Tůmu a celou skupinu přivítali osobně na letiště s uvítacími balíčky a poté odjeli společně na hotel, abychom se ujistili, že vše proběhlo v pořádku. Během cesty z letiště jsme jim sdělili mnoho praktických, ale i zajímavých informací o Moskvě a Rusku, ale i o jejich pobytu.
Během celého pobytu jsme byli s panem Tůmou a ukázali mu to nejzajímavější v Moskvě. Ve volném čase měl na nás spojení, takže se nás mohl na cokoliv zeptat a měl jistotu, že jsme tu vždy pro něj.
V den odletu jsme se přišli v domluvený čas rozloučit na hotel, odkud byl již zajistěn odvoz na letiště.