Jedeme do Ruska®

Důležité je, vždy se na začátku představit. Takže přesně to bychom na následujících řádcích rádi udělali, abyste věděli, kdo se vlastně skrývá pod názvem Jedeme do Ruska.

Jsme tо nejen my dva - Ondra a Lucka, ale i několik skvělých česky mluvících průvodců, kteří nám pomáhají Vám ukázat krásy Ruska. Nás dva v životě spojuje nejen manželství, ale hlavně vášeň k cestování. 
Oba již mnoho let pracujeme v oblasti turismu, a již před více než dvěma lety jsme se rozhodli, že je na čase se o naše zkušenosti podělit a začít nabízet možnost cestovat jinak než s cestovní kanceláří.

Cestování je nejen naší prací, ale také vášní. Sami jsme procestovali velkou část světa a stejně tak jsme jako delegáti již mnohým lidem pomohli, aby jejich dovolená byla dokonalá. Dokážeme Vám poradit se vším, co patří k cestování, ať už pouze za zábavou nebo pracovně. Dokážeme Vám pomoci v každé situaci.

Mnoho z Vás asi napadá, proč jsme si pro svou současnou oblast působení jsme si vybrali Rusko?
Zemi, která je mnohými zatracovaná a váže se k ní mnoho stereotypů. A právě tyhle stereotypy jsme se rozhodli zbourat. Chceme Vám ukázat skutečné Rusko, které je naprosto jiné než znáte z novin a televize. Pomůžeme Vám poznat Rusko se všemi jeho krásami i kontrasty, tak abyste si vytvořili svůj vlastní názor bez předsudků. 
S námi poznáte Rusko z pohledu místních. Tedy takové jaké je a ne takové, jaké média chtějí, abychom si mysleli, že je!

Nejsme cestovní kancelář a nepořádáme zájezdy ve smyslu českého zákona č. 159/1999 Sb. Provozujeme ruskou event agenturu "OOO Хороший отдых", která se věnuje přijímání zahraničních klientů v Rusku. Naše společnost je zaregistrovaná přímo v Moskvě a řídí se ruskými zákony o poskytování služeb.

Poskytujeme Vám průvodcovské služby, které jsou v případě skupinových výprav sdíleny s ostatními účastníky, nebo si můžete objednat individuální služby jako třeba prohlídku centra.

V případě skupinové cesty je důležité poznamenat, že všechny ostatní cestovní služby typu doprava, strava, ubytování si zajišťují účastníci našich cest sami, ale rádi Vám s výběrem pomůžeme a doporučíme Vám nejlepší letenku a nebo ubytování. 

Nemáme rádi velké skupiny a masové zájezdy. Ke každému přistupujeme individuálně a vždy se snažíme Vám vše přizpůsobit. Domlouváme a zprostředkováváme pro Vás vždy vše, přesně tak, jako bychom to dělali sami pro sebe. Hledáme pro Vás ty nejvýhodnější a nejzajímavější nabídky přímo na místě.

Díky našim službám šetříte nejen čas, ale také značné finanční prostředky. Navíc máte jistotu, že Váš pobyt je plánován přímo v dané destinaci a všechny nabízené služby jsou ověřeny přímo námi. Máte tak jistotu, že Vám nabízíme jen to nejlepší vzhledem k Vašemu rozpočtu. Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější, a proto jsme Vám k dispozici během celého Vašeho pobytu v Rusku.

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější!

Pomozte nám změnit pohled na Rusko a cestování samotné!

Pár slov o každém z nás


Mgr. Lucie Vinterová

Vystudovala na Karlově Univerzitě mezinárodní vztahy  se zaměřením na východní Evropu. Během studia strávila rok na nejprestižnější ruské vysoké škole, Moskevské státní univerzitě, kde studovala ruský jazyk.

 V oblasti cestovního ruchu se pohubuje již 12 let. Za tuto dobu vystřídala mnoho pracovních pozic pro přední české cestovní kanceláře jako je Blue Style a Neckermann. Z toho důvodu má zkušenosti jak z destinací, tak také ze samotného organizování zájezdů a jejich prodeje.

Lucka se stará o komunikaci se zákazníky, organizační stránku vašich cest a plánování programu na míru v případě individuálního cestování.

Z nabídky prohlídek jí můžete nejčastěji potkat při prohlídce centra Moskv a nebo nádherného parku VDNCH. 

ŹIVOTNÍ MOTTO:

Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.


Ing. Ondřej Polívka

Vystudoval VŠE v Praze obor zaměřený na finanční deriváty a kapitálové trhy. Již během studia pracoval v různých destinacích pro cestovní kanceláře jako Tunisko, Turecko, Bulharsko, kde si tuto práci zcela oblíbil. 

Ondra je velkým sportovním nadšencem a stará se hlavně o akčnější z našich cest, tedy o výpravy na Kavkaz, Altaj nebo Bajkal. V budoucnu pro Vás plánuje mnoho zajímavých míst.

Nejčastěji Ondru potkáte na prohlídce metra a také Moderní čtvri Moskva city, kde Vám doporučí nejhezčí výled na Moskvu. Je také odborník na výlety do leteckého muzea v Moninu nebo do tankového muzea v Kubince.

Ondra se také stará o finanční stránku našich cest a vedení účetnictvní naší společnosti.

ŽIVOTNÍ MOTTO:

Život začíná až když vyjdete z domu. Cestování začíná, až když opustíte vše, co znáte.

Podívejte se na záznam naší přednášky o životě v Moskvě, která proběhla v létě roku 2019.

Dozvíte se také o možnostech jak s námi cestovat do Ruska a vše vízech.

Jsme moc rádi, že jsme se mohli osobně poznat s mnohými z Vás.