Jedeme do Ruska

Důležité je, vždy se na začátku představit. Takže přesně to bychom na následujících řádcích rádi udělali, abyste věděli, kdo se vlastně skrývá pod názvem Jedeme do Ruska.

Jsme tо my dva - Ondra a Lucka, které toho spojuje v životě spousty, ale hlavně vášeň k cestování. Oba již mnoho let pracujeme v oblasti turismu, a když jsme se před nedávnem rozmýšleli, co dál, tak jsme se rozhodli, že je na čase se o naše zkušenosti s Vámi podělit.

Cestování je nejen naší prací, ale také vášní. Sami jsme procestovali velkou část světa a stejně tak jsme jako delegáti již mnohým lidem pomohli, aby jejich dovolená byla dokonalá. Dokážeme Vám poradit se vším, co patří k cestování, ať už pouze za zábavou nebo pracovně. Dokážeme Vám pomoci v každé situaci.

Mnoho z Vás asi napadá, proč jsme si pro svou současnou oblast působení jsme si vybrali Rusko?
Zemi, která je mnohými zatracovaná a váže se k ní mnoho stereotypů. A právě tyhle stereotypy jsme se rozhodli zbourat. Chceme Vám ukázat skutečné Rusko, které je naprosto jiné než znáte z novin a televize. Pomůžeme Vám poznat Rusko se všemi jeho krásami i kontrasty, tak abyste si vytvořili svůj vlastní názor bez předsudků. 
S námi poznáte Rusko z pohledu místních. Tedy takové jaké je a ne takové, jaké média chtějí, abychom si mysleli, že je!

Nejsme cestovní kancelář a nepořádáme zájezdy ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. ale poskytujeme své služby jako OSVČ dle živnostenského zákona - živnost volná, "Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu". S námi nejedete na masový zájezd, ale jedete poznávat skutečný svět, a proto jsou naše výpravy organizované jinak.

Poskytujeme Vám průvodcovské služby, které jsou v případě skupinových výprav sdíleny s ostatními účastníky, nebo si můžete objednat individuální služby jako třeba prohlídku centra.

V případě skupinové cesty je důležité poznamenat, že všechny ostatní cestovní služby typu doprava, strava, ubytování si zajišťují účastníci našich cest sami, ale rádi Vám s výběrem pomůžeme a doporučíme Vám nejlepší letenku a nebo ubytování. Nemáme rádi velké skupiny a masové zájezdy. Ke každému přistupujeme individuálně a vždy se snažíme Vám vše přizpůsobit. Domlouváme a zprostředkováváme pro Vás vždy vše, přesně tak, jako bychom to dělali sami pro sebe. Hledáme pro Vás ty nejvýhodnější a nejzajímavější nabídky přímo na místě.

Díky našim službám šetříte nejen čas, ale také značné finanční prostředky. Navíc máte jistotu, že Váš pobyt je plánován přímo v dané destinaci a všechny nabízené služby jsou ověřeny přímo námi. Máte tak jistotu, že Vám nabízíme jen to nejlepší vzhledem k Vašemu rozpočtu. Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější, a proto jsme Vám k dispozici během celého Vašeho pobytu v Rusku.

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější!

Pomozte nám změnit pohled na Rusko a cestování samotné!

Pár slov o každém z nás


Mgr. Lucie Vinterová

Vystudovala na Karlově Univerzitě mezinárodní vztahy  se zaměřením na východní Evropu. Během studia strávila rok na jedné z nejlepších ruských vysokých škol, Moskevské státní univerzitě, kde studovala ruský jazyk.

V oblasti cestovního ruchu se pohubuje již 10 let. Za tuto dobu vystřídala mnoho pracovních pozic pro přední české cestovní kanceláře jako je Blue Style a Neckermann. Z toho důvodu má zkušenosti jak z destinací, tak také ze samotného organizování zájezdů a jejich prodeje.


Lucie mluví česky, anglicky, rusky a turecky.

ŹIVOTNÍ MOTTO:

Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.


Ing. Ondřej Polívka

Vystudoval VŠE v Praze obor zaměřený na finanční deriváty a kapitálové trhy. Již během studia se začal věnovat obchodu s diamanty. V nejbližší době plánuje složit gemologické zkoušky u GIA.

V posledním ročníku studia odjel studovat do Lince v Rakousku. Začal zde organizovat výlety pro kamarády a uvědomil si, že čím menší skupina, tím více zážitků.

Má rád hory a jízdu na kole. 

Byl například na Elbrusu- nejvyšší hoře Ruska, GrossGlockneru -nejvyšší hoře Rakouska, Ortleru- nejvyšší hoře Rakouska-Uherska a Sněžce- nejvyšší hoře Česka..
Na kole dojel z Prahy do Skotska a zpátky.

Několik let pracoval pro cestovní kancelář Blue Style v zahraničí. 

Ondřej mluví česky, anglicky, rusky.

ŽIVOTNÍ MOTTO:

Život začíná až když vyjdete z domu. Cestování začíná, až když opustíte vše, co znáte.

Podívejte se na záznam naší přednášky o životě v Moskvě, možnostech jak s námi cestovat do Ruska a vízech.

Jsme moc rádi, že jsme se mohli osobně poznat s více než 100 z VÁS!