Individuální cesty

  • Nevybrali jste si z nabídky našich skupinových cest? 
  • Cestujete raději sami, nebo jste skupina a chcete program přesně podle Vašich zájmů?
  • Rádi pro Vás takovou cestu na míru naplánujeme.

Výhody individuálních cest:


1)  Vaše dovolená je pouze vaše.
Žádná její část není sdílena s nikým jiným, takže nemusíte dělat žádné kompromisy. 

2) Všechny části Vaší cesty jsou plánovány na základě vzájemné konzultace.
Nikdy nic nerozhodneme bez Vašeho souhlasu.

3) Nevybíráte si z žádných hotových balíčků.
Naopak Vaší cestu sestavujeme přesně podle Vašich představ o dovolené a rozpočtu. Můžeme Vám samozřejmě pro inspiraci nabídnout několik vzorových cest, které Vám pomohou při výběru.

4) 100% individuální přístup ke každému z Vás.
Jsme si plně vědomi, že každý z nás je jedinečný, a proto jsme vždy připraveni vyslechnout právě Vás.

5) Ušetříte spoustu peněz oproti cestovním kancelářím.
Při plánování Vaší cesty pro Vás vše vybíráme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe. Hledáme ty nejkvalitnější a zároveň nejvýhodnější poskytovatele letenek a ubytování a k jejich ceně si nepřidáme ani korunu navíc.

6) Vaše cesta je plánována přímo v destinaci.
Všechny části Vašeho programu jsme osobně vyzkoušeli a překontrolovali pro Vás. Máte tedy jistotu kvality.

7) Snadné získání víza do Ruska.
Díky naší spolupráci s Ruským vízovým centrem získáte vízum za zvýhodněnou cenu a bez papírování.

8) Tištěný průvodce na míru.
Dostanete od nás průvodce Vaší cesty, ve kterém najdete naplánovaný program plus veškeré tipy na Váš volný čas, doporučené restaurace atd.

9) Jsme Vám k dispozici v destinaci.
Po příletu do Moskvy od nás obdržíte telefonní spojení, na kterém Vám jsme k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.

Jak plánování probíhá:

Stačí vyplnit dotazník na této stránce nebo nám jednoduše poslat mail, ve kterém nám sdělíte svojí představu o cestě. Na základě toho vám poskytneme nezávaznou a bezplatnou konzultaci, během níž představíme základní návrh podoby vaší cesty a informujeme vás o konečné ceně za naše komplexní poradenství. Dopředu tedy víte naprosto přesně, jakou částku si za naše služby budeme účtovat. Pokud se na spolupráci dohodneme, tak už začneme realizovat Vaší cestu.
Všechno s Vámi budeme konzultovat, aby jste měli jistotu, že skutečně vše bude přesně podle Vašich přání.
Zakoupíme všechny vstupenky na Vámi vybrané akce s dostatečným předstihem, takže ušetříte a máte jistotu, že nepřijdete o to, co jste chtěli vidět.  
Ani tím ale naše práce nekončí. Budeme vám dál plně k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.

Praktický příklad jednoho z našich klientů:

Pan Rozmahel se na nás obrátil s dotazem na naplánování jeho cesty do Moskvy s přítelkyní Věrou. Na začátku jsme se dohodli, že nám naplánování a sestavení programu zabere 3-4 hodiny naší práce, takže pan Rozmahel přesně věděl kolik nám zaplatí. Stejně tak jsme mu spočítali orientační částku, na kterou ho vyjde cesta se vším potřebným.
Po schválení jsme již začali plánovat.
Stanovili jsme společně nejlepší datum pro jejich výlet, vybrali nejvýhodnější letenky. Pomohli doporučit ubytování za dobrou cenu blízko centra. Stejně tak jsme panu Rozmahelovi předali kontakt na našeho partnera Ruské vízové centrum, které mu zajistilo vízum bez jakéhokoliv papírování a navíc za zvýhodněnou cenu.
Poté jsme již začali sestavovat program na jednotlivé dny. Panu Rozmahelovi jsme nabídli soupis nejzajímavějších věcí v Moskvě, ze kterého si vybral, co by chtěli s přítelkyní navšítivit. Na základě jejich výběru jsme již nakoupili vybrané vstupenky a naplánovali program den po dni, hodinu po hodině. 
Při samotném příletu do Moskvy jsme pana Rozmahela s přítelkyní přivítali osobně na letiště s uvítacím balíčkem a poté ho zavezli na hotel, abychom se ujistili, že vše proběhlo v pořádku. Během cesty z letiště jsme jim sdělili mnoho praktických informací o Moskvě a jejich pobytu tady.
Pan Rozmahel se také rozhodl si od nás objednat prohlídku centrem, při které jsme jim ukázali celé centrum Moskvy, dali mnoho tipů a celkově pomohli při orientaci městem.
Během celého pobytu jsme byli s panem Rozmahelem ve spojení přes Facebook, takže se nás mohl na cokoliv zeptat a měl jistotu, že jsme tu vždy pro něj.
V den odletu jsme se s nimi přišli v domluvený čas rozloučit na hotel, odkud jsme jim již zajistili odvoz na letiště.

Bylo to naprosto luxusní a dokonalé, Lucce a Ondrovi patří velká pochvala, dokonale nám naplánovali program na poznání nejzajímavějších míst Moskvy během pouhých pár dní a stihli jsme si užít i krásnou projížďku lodí po zamrzlé řece, krásný večerní zážitek . Vřele můžeme všem jejich služby doporučit, byli jsme opravdu moc spokojeni a určitě se chceme ještě za nimi do Ruska vratit. Moc děkujeme.

Pavel Rozmahel, Brno

Kolik stojí individuální cesty?


Celková cena Vaší Individuální cesty se skládá z:

1) Ceny za naplánování Vaší individuální cesty. Vytvoříme Vám zcela individuální program podle toho, co Vás zajímá a co Vás baví. Tento program od nás obdržíte v PDF před Vaší cestou a zároveň v tištěné podobě při příjezdu. Najdete v něm  informace o všem, kam půjdete, ale i informace, jak se tam dostat a mnoho dalších důležitých informací k Vaší cestě. Cena za naplánování Vašeho individuálního programu závisí od toho, kam chcete jet a co všechno chcete vidět.

Účtujeme si 490 Kč/hod za plánování. Pro příklad uvádíme, že individuální program na 4 denní Moskvu jsme schopni Vám zpracovat již za 6 hodin, tedy již od 2 940 Kč. Dvoutýdenní cestu do Moskvy a na Krym například za 12 hodin času- tedy od 5 880 Kč.

2) Ceny za naše průvodcovské služby. Při své cestě můžete jako mnoho dalších využít našich prohlídek po měste. 

(Ceny prohlídek jsou uvedeny v záložce prohlídky po Moskvě.) Pokud u některé nejsou ceny uvedeny, tak nám prosím napište.) 

2) Ceny dalších služeb (letenka, ubytování, transfer, víza, pojištění a další), které si platíte sami zvlášť. Napište nám, a my Vám zdarma zašleme, kolik budou Vaše výdaje na tyto služby. 

(Pro příklad uvádíme ceny služeb na poznávací cestu do Moskvy: letenka cca 4500-6500 Kč, ubytování cca 1700 Kč, transfer cca 600 Kč, pojištění cca 150 Kč a vízum 2100 Kč- celkově tedy přibližně 9000 Kč.)

(Při cestě ve dvou lidech) Vaše celkové výdaje (na jednoho) na 4 denní individuální cestu do Moskvy letecky na 4 dny s asistencí česky mluvících delegátů na místě po celou dobu pobytu a s ubytováním v 3* hotelu se snídaní budou již od cca 10 500 Kč.

Co na to říkáte? Líbí se Vám to? Napište nám, kam byste s námi rádi vyrazili a my Vám pošleme nezávaznou kalkulaci.

Cena letenek a ubytování závisí na tom, jak dlouho před odjezdem budou tyto služby zakoupeny. Většinou platí, že čím dříve, tím budou levnější.

Mám zájem o individuální cestu

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme co nejdříve zpět.