Skupinové cesty

  • Rádi byste se podívali do Ruska a chcete, aby s Vámi byl po celou dobu česky mluvící průvodce?
  • Chcete vidět s průvodcem to nejdůležitější, ale zároveň mít i čas na to, co chcete vidět Vy?
  • Tak s námi pojeďte na společnou poznávací cestu.

Výhody skupinových cest:

1) Během Vaší cesty uvidíte s česky mluvícím průvodcem to nejdůležitější.
Vše je zajištěno průvodcem. Nemusíte se o nic starat. Průvodce je celou dobu s Vámi.

2) Můžete si sami vybrat, co ve volném čase chcete vidět
Můžeme Vám pro inspiraci nabídnout několik výletů, které Vám pomohou při výběru, nebo můžete vyrazit do muzea, galerie, prostě kamkoliv chcete Vy. 

3) Ušetříte až polovinu peněz oproti zájezdu s CK.
Neplatíte totiž průvodci letenku, hotel ani víza. Všichni průvodci žijeme přímo v destinaci. Při plánování Vaší cesty pro Vás vše vybíráme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe. Hledáme ty nejkvalitnější a zároveň nejvýhodnější poskytovatele letenek a ubytování a k jejich ceně si nepřidáme ani korunu navíc.

4) Vaše cesta je plánována přímo v destinaci.
Všechny části Vašeho programu jsme osobně vyzkoušeli a překontrolovali pro Vás. Máte tedy jistotu kvality.

5) Snadné získání víza do Ruska.
Díky naší spolupráci s Ruským vízovým centrem získáte vízum za zvýhodněnou cenu a bez papírování.

6) Jsme Vám k dispozici v destinaci.
Po příletu do Moskvy od nás obdržíte telefonní spojení, na kterém Vám jsme k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.

Jak se přihlásit na skupinovou cestu:

Stačí nám jednoduše poslat mail, ve kterém nám sdělíte na kterou skupinovou cestu byste s námi chtěli. Na základě toho vám zašleme nezávaznou a bezplatnou kalkulaci vaší cesty a informujeme vás o konečné ceně za naše služby. Dopředu tedy víte naprosto přesně, jakou částku si za naše služby budeme účtovat. Pokud se na spolupráci dohodneme, tak už začneme realizovat Vaší cestu.

Praktický příklad jednoho z našich klientů:

Pan Tůma nám napsal, že by se rád zůčastnil skupinové cesty do Moskvy v květnu. Obratem jsme mu poslali program společné cesty, cenu našich průvodcovských služeb a stejně tak jsme mu spočítali orientační částku, na kterou ho vyjde cesta se vším potřebným.
Po schválení jsme již začali na všem pracovat. Pan Tůma si na základě našeho doporučení během pár dní koupil letenku a ubytování blízko centra. Bylo vždy potřeba jen zaplatit poskytovateli služeb danou částku. Pan Tůma tak měl přehled, kolik za co platil.
Poté jsme předali VHS kontakt na pana Tůmu, které mu zajistilo vízum bez jakéhokoliv papírování a navíc za zvýhodněnou cenu.
Pak jsme již začali sestavovat program na volný čas. Panu Tůmovi jsme nabídli soupis nejzajímavějších věcí v Moskvě, ze kterého si vybral, co by chtěl navšítivit. Na základě jeho výběru jsme již nakoupili vybrané vstupenky a naplánovali program den po dni, hodinu po hodině.
Při samotném příletu do Moskvy jsme pana Tůmu a celou skupinu přivítali osobně na letiště s uvítacími balíčky a poté odjeli společně na hotel, abychom se ujistili, že vše proběhlo v pořádku. Během cesty z letiště jsme jim sdělili mnoho praktických informací o Moskvě a jejich pobytu tady.
Během celého pobytu jsme byli s panem Tůmou a ukázali mu to nejzajímavější v Moskvě. Ve volném čase měl na nás spojení přes Facebook, takže se nás mohl na cokoliv zeptat a měl jistotu, že jsme tu vždy pro něj.
V den odletu jsme se přišli v domluvený čas rozloučit na hotel, odkud byl již zajistěn odvoz na letiště.

"Moskva je nádherná a skutečně stojí za to ji vidět. Za ty čtyři dny jsem toho viděl hodně, ale ještě víc věcí k vidění zůstává. Rozhodně se chci do Moskvy podívat znovu a samozřejmě opět s JEDEME DO RUSKA, s Luckou a Ondrou. Poradí, naplánují, jsou velice ochotní, vstřícní a milí. Celou dobu jsem měl pocit že jsem tam s přáteli. Děkuji Lucce a Ondrovi za skvělé zážitky."


Josef Tůma, Praha

Kolik stojí skupinová cesta:

Cena za účast na skupinové cestě je vždy uvedena u jednotlivých termínů.

Pro příklad uvedeme, že účast na 3-4 denní cestě do Moskvy je 3 990 Kč/os. Cena letenek a ubytování závisí na tom, jak dlouho před odjezdem budou tyto služby zakoupeny. Většinou platí, že čím dříve, tím budou levnější.


Nejbližší termíny skupinových cest:

12.10. - 15.10. 2018 - Podzimní Moskva (4 dny) - 3 600 Kč/os