Skupinové cesty

  • Rádi byste se podívali do Ruska a chcete, aby s Vámi byl po celou dobu česky mluvící průvodce?
  • Chcete vidět s průvodcem to nejdůležitější, ale zároveň mít i čas na to, co chcete vidět Vy?
  • Nemáte rádi velké skupiny? Tak pojeďte na poznávací cestu s námi! 
  • My Vám toto všechno nabízíme. Stačí si jen vybrat kam a kdy.

Výhody skupinových cest s námi:

1) Během Vaší cesty uvidíte s česky mluvícím průvodcem to nejdůležitější.
Vše je zajištěno průvodcem. Nemusíte se o nic starat. Průvodce je celou dobu dohodnutého programu s Vámi (kromě vašeho individuálního volna, kdy jsme Vám k dispozici na telefonu).

2) Můžete si sami vybrat, co ve volném čase chcete vidět
Doporučíme Vám, co byste podle našeho názoru určitě měli vidět a co zrovna, kde probíhá. Vy se už sami rozhodnete, zda budete chtít danou atrakci navštívit, pokud ano, tak Vám zajistíme předem vstupenky.

3) Ušetříte až polovinu peněz oproti zájezdu s CK.
Neplatíte totiž průvodci letenku, hotel ani víza. Všichni průvodci žijí přímo v destinaci. Při plánování Vaší cesty pro Vás vše vybíráme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe. Hledáme ty nejkvalitnější a zároveň nejvýhodnější poskytovatele letenek i ubytování, které Vám naslédně moc rádi doporučíme.

4) Vaše cesta je plánována přímo v destinaci.
Všechny části Vašeho programu jsme osobně vyzkoušeli a překontrolovali pro Vás. Máte tedy jistotu kvality.

5) Snadné získání víza do Ruska.
Díky naší spolupráci s Ruským vízovým centrem VHS získáte vízum za zvýhodněnou cenu a bez papírování, což samozřejmě platí pouze v případě cest mimo Petrohrad, pro které již platí zjednodušená a bezplatná elektronická víza. S jejich získáním Vám zdarma pomůžeme a poradíme.

6) Jsme Vám k dispozici v destinaci.
Po celou dobu Vašeho pobytu na nás máte telefonní spojení, na kterém Vám jsme k dispozici.

7) Malé skupiny

Skupinové cesty jsou určeny pro skupinu maximálně do 15 osob, díky čemuž budete mít úplně jiné zážitky, než ve velké skupině 30 lidí, kteří jsou mnohem pomalejší a mnohem hůře koordinovaní. 

Jak se přihlásit na skupinovou cestu:

Stačí vyplnit nezávaznou přihášku na našich stránkách, ve které nám sdělíte kolik Vás pojede a můžete se také rovnou na něco zeptat. Následně Vám pošleme potvrzení Vaší nezávazné přihlášky se všemi detailními informacemi k cestě. Budete vědět jaké ubytování pro skupinu doporučujeme a jakým letem doporučujeme letět, abyste se do skupiny zapojili. Pomůžeme zajistit letenky i ubytování.
Pokud se rozhodnete svou přihlášku potvrdit, tak je dašlím krokem koupě letenky, s čímž Vám samozřejmě pomůžeme. Následně již čekáte až se přiblíží termín cesty. Cca 2 měsíce před začnete s naším kolegou zajiťovat víza (kromě Petrohradu) a my se s vámi dohodneme, kterých akcí v rámci programu se chcete účastnit nebo jestli chcete jít někam navíc. Následně Vám pošleme podrobnou kalkulaci již podle vybraných vstupenek. Přesně tedy víte kolik si s sebou přivést na úhradu našich služeb, vstupenek i ubytování.

Praktický příklad jednoho z našich klientů:

Pan Tůma nám napsal, že by se rád zůčastnil skupinové cesty do Moskvy v květnu. Obratem jsme mu poslali program společné cesty, cenu našich průvodcovských služeb a stejně tak jsme mu spočítali orientační částku, na kterou ho vyjde cesta se vším potřebným. (Letenky, transfer, viza a další si platí každý sám.)
Po schválení jsme již začali na všem pracovat. Pan Tůma si na základě našeho doporučení během pár dní koupil letenku a ubytování blízko centra. Bylo vždy potřeba jen zaplatit poskytovateli služeb danou částku. Pan Tůma tak měl přehled, kolik za co komu platil.
Poté jsme předali VHS kontakt na pana Tůmu, které mu zajistilo vízum bez jakéhokoliv papírování a navíc za zvýhodněnou cenu.
Pak jsme již začali sestavovat program na volný čas. Panu Tůmovi jsme nabídli soupis nejzajímavějších věcí v Moskvě, ze kterého si vybral, co by chtěl navšítivit. Na základě jeho výběru jsme již nakoupili vybrané vstupenky a naplánovali program den po dni, hodinu po hodině.
Při samotném příletu do Moskvy jsme pana Tůmu a celou skupinu přivítali osobně na letiště s uvítacími balíčky a poté odjeli společně na hotel, abychom se ujistili, že vše proběhlo v pořádku. Během cesty z letiště jsme jim sdělili mnoho praktických, ale i zajímavých informací o Moskvě a Rusku, ale i o jejich pobytu.
Během celého pobytu jsme byli s panem Tůmou a ukázali mu to nejzajímavější v Moskvě. Ve volném čase měl na nás spojení, takže se nás mohl na cokoliv zeptat a měl jistotu, že jsme tu vždy pro něj.
V den odletu jsme se přišli v domluvený čas rozloučit na hotel, odkud byl již zajistěn odvoz na letiště.

"Moskva je nádherná a skutečně stojí za to ji vidět. Za ty čtyři dny jsem toho viděl hodně, ale ještě víc věcí k vidění zůstává. Rozhodně se chci do Moskvy podívat znovu a samozřejmě opět s JEDEME DO RUSKA, s Luckou a Ondrou. Poradí, naplánují, jsou velice ochotní, vstřícní a milí. Celou dobu jsem měl pocit že jsem tam s přáteli. Děkuji Lucce a Ondrovi za skvělé zážitky."


Josef Tůma, Praha