Jaro v Moskvě 

Jaro v Moskvě je asi nejlepším obdobím k návštěvě. Celé město je plné rozkvetlých tulipánů a místní květinová výzdoba Vás celkově naprosto ohromí.
Navíc teploty jsou pro poznávací cesty úplně nejlepší, protože není přehnaně vedro a už ani zima, takže si můžete svůj pobyt maximálně užít.

Termíny: 
  • 15. - 19. dubna (Velikonoce) - 5200 Kč
  • 13. - 16. května (Jaro) - 4900 Kč
  • 27. - 30. května (Jaro) - 4900 Kč

Přinášíme Vám zcela nový formát cestování - vše maté zajištěno, ale zároveň přesně víte komu za co platíte. Mnozí z Vás již náš koncept vyzkoušelo a bylo maximálně spokojeno.

Staňte se členem naší výpravy a poznejte Moskvu jinak, než prostě "jenom s cestovkou".
Naše cesty jsou pro skutečné cestovatele, kteří chtějí poznat Moskvu jako místní, přímo s místními.

Čeká na Vás super program vyzkoušený na vlastní kůži :)

Příkladový program:

1. den

Odlet z Prahy v ranních hodinách, abyste za námi do Moskvy přiletěli co nejdříve a byl dostatek času na poznávání Moskvy už první den. Na letišti v Moskvě na Vás už budeme čekat s uvítacím balíčkem, který obsahuje vše potřebné pro první hodiny v Rusku.

Z letiště do hotelu pojedeme asi tak hodinu. Samozřejmě v závislosti na tom, jaká bude zrovna dopravní situace. Moskva totiž poměrně hodně trpí na dopravní zácpy.

Po ubytování si společně dáme pozdní oběd nebo brzkou večeři. Ochutnáme pravou ruskou kuchyni a místní restauraci, kde mají výborný boršč, vodku a ruské točené pivo. Poté vyrazíme poznávat Moskvu, buď si půjdeme prohlédnout nádherný park VDNCH nebo uměleckou čtvrť Arbat. Program závisí na umístění ubytování.

2. den

Po snídani vyrazíte s průvodkyní na prohlídku centra Moskvy. Uvidíte slavné Rudé náměstí (zájemci se mohou podívat do mauzolea Lenina, pokud bude zrovna otevřené), navštívíte GUM a také Chrám Vasila Blaženého. Prohlédnete si také Velké divadlo a krásný nový park Zarjadje. Prohlídku zakončíte blízko Kremlu, ke kterému Vám průvodkyně poví mnoho zajímavého a poté Vám pomůže si zakoupit vstupenky na prohlídku vnitřku Kremlu nebo třeba i Diamantového fondu či Zbrojnice, kde jsou vystaveny největší poklady carské rodiny.

Společný program budete mít do 14:00 a Kreml už vyrazíte poznávat samostatně. Poté doporučujeme si dát v centru dobrý oběd, vyrazit fotit, co jste během prohlídky nestihli a užívat si atmosféru centra.

Dokonalým zakončením dne je poté lodní plavba po řece Moskva, během které si můžete dát výbornou večeři (nebo jen stakán vodky) a vidět osvětlenou večerní Moskvu z úplně jiného úhlu. 

3. den

Ráno se s průvodkyní vydáte na prohlídku nejkrásnějších stanic "Moskevského podzemního paláce", tedy metra. Uvidíte ty nejhezčí stanice a dozvíte se mnoho zajímavého o samotném vzniku metra, jeho výstavbě a současnému budování dalších a dalších stanic.

Poté se vydáte do moderní čtvrtě Moskva city, kde uvidíte zase úplně jinou tvář Moskvy. Zájemci mohou navštívit nejvyšší vyhlídku ve věži Federace, kde je nádherný výhled na celé město a také nejvýše umístěná továrna na zmrzlinu.

Po vyhlídce bude možné navštívit Moskevský státní cirkus, což  je největší ruský cirkus v Rusku. Jeho návštěvu rozhodně doporučujeme, protože tohle se musí vidět na vlastní oči. Nenechte se zmást. Naše cirkusy nemají s těmi ruskými vůbec nic společného.

Po skončení společného programu Vás čeká volný program, ale dostanete od nás několik typů, kam můžete vyrazit.

4. den

Tento den je určený k tomu, abyste navštívili a viděli v Moskvě to, co jsme neviděli společně a nakoupili si suvenýry. Samozřejmě Vám doporučíme kam zajít, podle toho, co máte rádi.

Odlet do Prahy bude v pozdních odpoledních hodinách, abyste viděli z Moskvy co nejvíce.

Základní cena za účast je 4900 - 5200 Kč/os 

V ceně jsou zahrnuty naše průvodcovské služby po celou dobu Vašeho pobytu v Moskvě (tj. vaše účast) a pomoc při výběru ubytování a dopravy.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady na 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Zpáteční letenka Praha - Moskva (6000 - 7000 Kč)
- Náklady na cestu z/na letiště - 600 Kč
- Ubytování na 3 noci v hotelu se snídaní na osobu v případě ubytování na dvoulůžkovém pokoji - 1600 - 2000 Kč, jednolůžkový pokoj 3200 - 4000 Kč
- Balíček vstupenek v rámci programu - 6180 RUB, tj. cca 1800 Kč
(4 denní jízdenka na metro 490 RUB, cirkus 1500 RUB, Kreml 900 RUB, lodní plavba 1500 RUB a vyhlídka ve Věži Federace 1790 RUB)

Celkové Vaše výdaje budou 15 000 - 18 000 Kč 

V závislosti na zvoleném termínu a aktuální ceně letenek.

K dané částce je potřeba připočítat poplatek za vyřízení víza 2300na osobu, které si zařídíte bez starostí pomocí našeho partnera z Vízového centra.

Proč vyrazit s námi:

Poznáte Moskvu jinak a dozvíte se mnoho informací, které nejsou v průvodcích.
Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce, který je připraven Vám kdykoliv pomoci.
Víte za co platíte a komu - všechny platby provádíte sami!
Ušetříme Vám papírování při zajišťování víz díky naší spolupráci s Ruským vízovým centrem.
Žijeme v Moskvě, takže se Vám poradíme tajné tipy místních, kam zajít.
Ušetříte oproti zájezdu s běžnými cestovními kancelářemi.
Budete cestovat v malé skupině max. 15 lidí!

Doporučíme Vám nejlepší hotely a letenky, takže nebudete ztrácet čas s vyhledáváním.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a vyražte do Moskvy

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.