Léto a podzim v Moskvě 

Moskva je naprosto neuřitelné stále pulzující megapolis, které Vás absolutně okouzlí. 

Léto v Moskvě Vám přesvědčí o tom, že tu není pořád jen ruská zima, ale že i tady si užijete vysokých teplot a sluníčka. Uvidíte Rudé náměstí a hlavní centrum krásně vyzdobené a plné květin a to vše za doporovu krásného počasí plného letního sluníčka.

Termíny: 
  • 17. - 20. září - 4500 Kč
  • 27. září - 1. října (prodloužený termín) - 4900 Kč


Přinášíme Vám zcela nový formát cestování. Přinášíme Vám zcela nový formát cestování - vše maté zajištěno, ale zároveň přesně víte komu za co platíte. Mnozí z Vás již náš koncept vyzkoušelo a bylo maximálně spokojeno.

Staňte se členem naší výpravy a poznejte Moskvu jinak, než prostě "jenom s cestovkou".
Naše cesty jsou pro skutečné cestovatele, kteří chtějí poznat Moskvu jako místní, přímo s místními.

Čeká na Vás super program vyzkoušený na vlastní kůži :)

Program:

1. den

Odlet z Prahy v ranních hodinách, abyste za námi do Moskvy přiletěli co nejdříve a byl dostatek času na poznávání Moskvy už první den. Na letišti v Moskvě na Vás už budeme čekat s uvítacím balíčkem, který obsahuje vše potřebné pro první hodiny v Rusku.

Z letiště do hotelu pojedeme asi tak hodinu. Samozřejmě v závislosti na tom, jaká bude zrovna dopravní situace. Moskva totiž poměrně hodně trpí na dopravní zácpy.

Po ubytování si společně dáme nějaké dobré občerstvení. Ochutnáme pravou ruskou kuchyni v místní restauraci, kde mají výborný boršč, vodku a ruské točené pivo. 

Poté vyrazíme poznávat Moskvu a začneme nádherným parkem VDNCH, který je v pěší vzdálenosti od hotelu. VDNCH je jedinečné místo, které Vás uchvátí svou velkolepostí a výzdobou do nejmenšího detailu.

2. den

Po snídani vyrazíte s průvodkyní na prohlídku centra Moskvy. Uvidíte slavné Rudé náměstí (zájemci se mohou podívat do mauzolea Lenina, pokud bude zrovna otevřené), navštívíte GUM a také Chrám Vasila Blaženého. Prohlédnete si také Velké divadlo a krásný nový park Zarjadje. Prohlídku zakončíte blízko Kremlu, ke kterému Vám průvodkyně poví mnoho zajímavého a poté Vám pomůže si zakoupit vstupenky na prohlídku vnitřku Kremlu nebo třeba i Diamantového fondu či Zbrojnice, kde jsou vystaveny největší poklady carské rodiny.

Společný program budete mít do 14:00 a Kreml už vyrazíte poznávat samostatně. Poté doporučujeme si dát v centru dobrý oběd, vyrazit fotit, co jste během prohlídky nestihli a užívat si atmosféru centra.

Dokonalým zakončením dne je poté lodní plavba po řece Moskva, během které si můžete dát výbornou večeři (nebo jen stakán vodky) a vidět osvětlenou večerní Moskvu z úplně jiného úhlu. 

3. den

Ráno se s průvodkyní vydáte na prohlídku nejkrásnějších stanic "Moskevského podzemního paláce", tedy metra. Uvidíte ty nejhezčí stanice a dozvíte se mnoho zajímavého o samotném vzniku metra, jeho výstavbě a současnému budování dalších a dalších stanic.

Poté se vydáte do moderní čtvrtě Moskva city, kde uvidíte zase úplně jinou tvář Moskvy. Zájemci mohou navštívit nejvyšší vyhlídku ve věži Federace, kde je nádherný výhled na celé město a také nejvýše umístěná továrna na zmrzlinu.

Po vyhlídce bude možné navštívit Moskevský státní cirkus, což  je největší ruský cirkus v Rusku. Jeho návštěvu rozhodně doporučujeme, protože tohle se musí vidět na vlastní oči. Nenechte se zmást. Naše cirkusy nemají s těmi ruskými vůbec nic společného.

Po skončení společného programu Vás čeká volný program, ale dostanete od nás několik typů, kam můžete vyrazit.

Program tohoto dne může být trochu poupraven podle času, kdy bude probíhat cirkus.

4. den

Čeká Vás volné dopoledne, které doporučuji využít k navštěvě toho, co jsme společně neviděli a dokoupení suvenýrů. Samozřejmě Vám doporučíme kam zajít, podle toho, co máte rádi.

Odlet do Prahy bude v pozdních odpoledních hodinách, abyste viděli z Moskvy co nejvíce.

V případě prodlouženého termínu je tento den určen pro individuální program, kterým Vám moc rádi pomůžeme naplánovat. Odjezd je organizován až na 5. (6) den pobytu.

V případě, že máte zájem o říjnový termín a máte vouchery od ČSA, tak je nutné zvolit termín 1.-6. října, protože 4. října ČSA nemá naplánovaný let. Budete tam mít pobyt o dva dny delší.

Základní cena za účast je 4500 - 4900 Kč/os

V ceně jsou zahrnuty naše průvodcovské služby po celou dobu Vašeho pobytu v Moskvě (tj. vaše účast) a pomoc při výběru ubytování a dopravy.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady na 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Zpáteční letenka Praha - Moskva (6000 - 8000 Kč) - nebo uplatnění vašeho voucheru
- Náklady na cestu z/na letiště - 500 Kč
- Ubytování na 3 noci v hotelu se snídaní na osobu na dvoulůžkovém pokoji - 1500 Kč, jednolůžkový pokoj 2700 Kč
- Balíček vstupenek v rámci programu - cca 1800 Kč
(4 denní jízdenka na metro 450 RUB, cirkus 1000 RUB, Kreml 700 RUB, lodní plavba 900 RUB a vyhlídka ve Věži Federace 1200 RUB)

Celkové Vaše výdaje budou 14 300 - 17 000 Kč 

V závislosti na zvoleném termínu a aktuální ceně letenek.

K dané částce je potřeba připočítat poplatek za vyřízení víz 2100 Kč na osobu, které si zařídíte s naším partnetem Ruským vízovým centem VHS.

Proč vyrazit s námi:

Poznáte Moskvu jinak a dozvíte se mnoho informací, které nejsou v průvodcích.
Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce, který je připraven Vám kdykoliv pomoci.
Víte za co platíte a komu - všechny platby provádíte sami!
Ušetříme Vám papírování při zajišťování víz díky naší spolupráci s Ruským vízovým centrem.
Žijeme v Moskvě, takže se Vám poradíme tajné tipy místních, kam zajít.
Ušetříte oproti zájezdu s běžnými cestovními kancelářemi.
Budete cestovat v malé skupině max. 15 lidí!

Doporučíme Vám nejlepší hotely a letenky, takže nebudete ztrácet čas s vyhledáváním.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a vyražte do Moskvy

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.