Moskva pro rodiny s dětmi

Všichni rodiče vědí, že cestování s dětmi je něco úplně jiného, ale protože Moskva nabízí pro děti opravdu obrovské množství vyžití, tak jsme si jistí, že si cestu s námi užijete jak vy rodiče, tak i vaše děti. Během programu si prohlédnete to nejzajímavější pro dospělé, ale nikdy nebude chybět i zábava pro ty nejmenší.

Cesta je určená pro rodiny s dětmi ve věku od 1 do 8 let nebo podle zvážení rodičů.

Termíny: 
  • 26. - 30. srpna 2022


Přinášíme Vám zcela nový formát cestování - vše maté zajištěno, ale zároveň přesně víte komu za co platíte. Mnozí z Vás již náš koncept vyzkoušelo a bylo maximálně spokojeno.

Staňte se členem naší výpravy a poznejte Moskvu, tak že si jí zamiluje celá vaše rodina.

Čeká na Vás super program vyzkoušený na vlastní kůži :)

Program:

1. den

Odlet z Prahy je naplánován na dopoledne, abyste měli dost času se dostat v klidu na letiště a nemuseli ráno s dětmi brzo vstávat. Let do Moskvy trvá 2,5 hodiny, takže i ti nejmenší určitě zvládnou let bez potíží. Na letišti v Moskvě na Vás už budeme čekat s uvítacím balíčkem, který obsahuje vše potřebné pro první hodiny v Rusku.

Pak nás bude čekat cesta z letiště do hotelu, která zabere přibližně hodinku jízdy. Po příjezdu se ubytujete a dáme si společně nějaké dobré občerstvení. Ochutnáme pravou ruskou kuchyni v místní restauraci, kde mají výborný boršč a ruské točené pivo. 

Poté bude záležet na vás a vašich dětech, zda si už budete chtít jenom odpočinout nebo s námi ještě vyrazíte do nádherného parku VDNCH, který je v pěší vzdálenosti od hotelu. VDNCH je jedinečné místo, které Vás uchvátí svou velkolepostí a výzdobou do nejmenšího detailu. 

2. den

Po snídani vyrazíte s průvodkyní na prohlídku centra Moskvy. Uvidíte slavné Rudé náměstí (zájemci se mohou podívat do mauzolea Lenina, pokud bude zrovna otevřené), navštívíte GUM a také Chrám Vasila Blaženého. Prohlédnete si také Velké divadlo a krásný nový park Zarjadje. Prohlídka bude naplánovaná tak, aby naše malé účastníky příliš neunavila a tím, že budeme malá skupinka, tak není problém kdekoliv zastavit nebo si odpočinout.

Prohlídku zakončíme v Dětském miru, což je obrovský obchodní dům věnovaný pouze dětem. Je tu spoutu restaurací určených pro rodiny s dětmi a také dětské herny a koutky, aby se vaše děti mohli po prohlídce pořádně vyřádit.

Po skončení programu záleží, zda budete chtít s dětmi zůstat v centru nebo vás doprovodíme zpět na hotel.

V případě zájmu je možné večer nebo později odpoledne zajistit lodní plavbu po řece Moskva, během které si můžete dát výbornou večeři a vidět Moskvu z úplně jiného úhlu. 

3. den

Ráno se vydáte s průvodcem do moderní čtvrti Moskva city, kde uvidíte zase úplně jinou tvář Moskvy. Zájemci mohou navštívit vyhlídku ve věži Federace, kde je nádherný výhled na celé město a také nejvýše umístěná továrna na zmrzlinu, takže děti si tu přijdou na své a vy se budete kochat krásnými výhledy.

Následně se přesuneme do nově otevřeného největšího zábavního parku v Moskvě s názvem Ostrov snů. Jedná se o obrovský prostor, kde si jak maminky užijí nákupy tak hlavně děti budou mít o zábavu postaráno. Navíc je tu veliký park, takže i pokud máte děti, které rádi spí v kočárku při procházce, tak tu budete také spokojeni.

4. den

Tento den můžete buď opět strávit celá rodina společně nebo můžou maminky vyrazit s dětmi a tatínci třeba na prohlídku Parku pobědy a Muzea vítězství nebo čehokoliv co by je lákalo. V případě, že se najde více zájemců tak je možné naplánovat výlet do Kubinky, kde je největší tankové muzeum a Parku Patriot.

S dětmi bude program také bohatý! Ráno vyrazíme do parku VDNCH, kde se můžete procházet s kočárkem a ti starší navštívit s dětmi Moskvarium, kde je obrovské akvárium se spoustou různých zvířátek a atrakcí pro děti.

Další variantou s dětmi je návštěva Kočičího divadla, což je moskevský unikát - jedná se o divadlo nejen pro děti, kde hlavní roli hrají kočky. Divadlo má v Moskvě již téměř 30 letou tradici a představení jsou opravdu zážitkem pro děti.

Oběd si dáme v restauraci, která se specializuje na rodiny s dětmi a má tak krásnou velkou dětskou hernu. Děti si tu vyhrají a rodiče si dají v klidu oběd a nebo kávu.

Večer je možné v případě zájmu zajistit vstupenky do Moskvevského státního cirkusu, který opravdu stojí za podívání jak pro děti tak i pro dospělé.

5. den

Čeká Vás volné dopoledne, které doporučuji využít k navštěvě toho, co jsme společně neviděli a dokoupení suvenýrů. Samozřejmě Vám doporučíme kam zajít, podle toho, co máte rádi.

Odlet do Prahy bude v pozdních odpoledních hodinách, abyste viděli z Moskvy co nejvíce.

Základní cena za účast je 5200 Kč/os

V ceně jsou zahrnuty naše průvodcovské služby po celou dobu Vašeho pobytu v Moskvě (tj. vaše účast) a pomoc při výběru ubytování a dopravy. Děti do 12 let mají slevu na účast 50 procent.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady pro 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Zpáteční letenka Praha - Moskva (6000 - 8000 Kč) 
- Náklady na cestu z/na letiště - 600 Kč
- Ubytování na 4 noci ve 3* hotelu se snídaní na osobu na dvoulůžkovém pokoji - 2000 Kč/osoba, tj. 4000 Kč za pokoj

- Vstupenky dle vašeho výběru programu: 
4 denní jízdenka na metro 550 RUB, cirkus 1500 RUB, lodní plavba 1100 RUB, vyhlídka ve Věži Federace 1700 RUB, Ostrov snů 700 RUB, Moskvarium 700 RUB, Kočičí divadlo 1500 RUB

Celkové Vaše výdaje budou 14 000 - 17 000 Kč 

V závislosti na aktuální ceně letenek a vybraným vstupenkám.

K dané částce je potřeba připočítat poplatek za vyřízení víz 2300 Kč na osobu, které si zařídíte s naším partnetem Ruským vízovým centem.

Proč vyrazit s námi:

Poznáte Moskvu jinak a dozvíte se mnoho informací, které nejsou v průvodcích.
Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce, který je připraven Vám kdykoliv pomoci.
Víte za co platíte a komu - všechny platby provádíte sami!
Ušetříme Vám papírování při zajišťování víz díky naší spolupráci s Ruským vízovým centrem.
Žijeme v Moskvě, takže se Vám poradíme tajné tipy místních, kam zajít.
Ušetříte oproti zájezdu s běžnými cestovními kancelářemi.
Budete cestovat v malé skupině max. 10 lidí!

Doporučíme Vám nejlepší hotely a letenky, takže nebudete ztrácet čas s vyhledáváním.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a vyražte do Moskvy

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.