Oslavy Nového roku v Moskvě

Chcete oslavit letošní Silvestr v pohádkové Moskvě? S námi máte možnost! Moskva se každoročně 31. prosince promění ve velkou peší zónu plnou stánků, ohňostrojů, koncertů a divadel. Zažít místní oslavy nového roku je něco, co by si němel nikdo nechat ujít, protože to opravdu nejde srovnat s čímkoliv jiným. 

Nejbližší termíny: 
  • 29. prosince - 2. ledna - 5 300 Kč

Přinášíme Vám zcela nový formát cestování s námi.

Staňte se členem naší výpravy a poznejte Moskvu jinak, než prostě "jenom s cestovkou".
Naše cesty jsou pro skutečné cestovatele, kteří chtějí poznat Moskvu jako místní, přímo s místními.

Čeká na Vás super program vyzkoušený na vlastní kůži :)

Příkladový program:

1. den

Odlet z Prahy v poledních hodinách a odpoledně již dorazíte za námi do Moskvy.

Na letišti v Moskvě na Vás už budeme čekat s uvítacím balíčkem, který obsahuje vše potřebné pro první hodiny v Rusku.

Z letiště do hotelu pojedeme asi tak hodinu. Samozřejmě v závislosti na tom, jaká bude zrovna dopravní situace. Moskva totiž poměrně hodně trpí na dopravní zácpy.

Po ubytování Vás čeká čas na večeři a poté se vydáme na obhlídku parku VDNCH, který je v tuto dobu nádherně vyzdobený a najdete tu největší kluziště v Evropě.

2. den

Po snídani společně vyrazíme na prohlídku centra Moskvy. Uvidíme společně slavné Rudé náměstí (zájemci se mohou podívat do mauzolea Lenina), navštívíme GUM a také Chrám Vasila Blaženého. Prohlédneme si také Velké divadlo a krásný nový park Zarjadje. Naší prohlídku zakončíme u Chrámu Krista Spasitele. Ke všemu Vám samozřejmě řekneme mnoho zajímavých informací a kdo bude chtít tak si může půjčit brusle a zabruslit si přímo na Rudém náměstí.

Odpoledne Vám doporučujeme návštěvu Kremlu a třeba i Diamantového fondu, kde najdete nějvětší diamant v Rusku. Do večera budete mít v centru volný čas na prozkoumání místních trhů, které jsou opravdu nádherné.

Dokonalým zakončením dne je poté lodní plavba po řece Moskva. Můžete si zde dát výbornou večeři (nebo jen stakán vodky) a vidět osvětlenou večerní Moskvu z úplně jiného úhlu. Lodě Radisson Royal jsou jediné, které plují celý rok, protože mohou rozbíjet led, kterým je zakrytá řeka.

3. den

Ráno se společně vydáme na prohlídku nejkrásnějších stanic "Moskevského podzemního paláce", tedy metra. Ukážeme Vám ty nejhezčí stanice a dozvíte se od nás mnoho zajímavého o samotném vzniku metra, jeho výstavbě dříve a nyní.

Odpoledne se vydáme do moderní čtvrtě Moskva city, kde uvidíte zase úplně jinou tvář Moskvy. Zájemci mohou navštívit nejvyšší vyhlídku ve věži Federace, kde je nádherný výhled na celé město a také nejvýše umístěná továrna na zmrzlinu.

Večer budete mít zamluvený stůl v některé z typických ruských hospůdek, kde si dáte večeři jen z těch nejtypičtějších ruských specialit a bude samozřejmě vodka i šampaňské. 

Před půlnocí nebo po půlnoci určitě doporučujeme se vydat na Tverskou ulici, která se odbytím půlnoci změní v jednu velkou sváteční pěší zónu. Všude bude plno obchůdků, stánečků, koncertů, vystoupení, divadel a mnoho dalšího.

Zájemci se mohou vydat na Rudé náměstí sledovat hlavní ohňostroj roku!

4. den

Po oslavách předchozí den Vás bude čekat volný den, který můžete strávit podle svého přání a případně se určitě ještě vrátit na Tverskou ulici, kde budou pokračovat oslavy Nového roku.

Můžete vyrazit do Parku Gorkého nebo na VDNCH zabruslit si na obrosvských kluzištích, které patří k největším v Evropě. Budete moci nasávat slavnostní atmosféru, které bude stále celé město plné.

Pokud bude probíhat představení ve Velkém divadle, tak můžeme nabídnout návštěvu toho nádherného místa, abyste si umocnili slavnostní atmosféru nebo návštěvu Moskvevského státního cirkusu.

5. den

Dopoledne budete mít volno na dokoupení suvenýrů a všeho, co jste nestihli předchozí dny.

V ranních nebo odpoledních hodinách Vás bude čekat odjezd na letiště a poté odlet zpět do Prahy.

Základní cena za účast je 5300 Kč/os

V ceně jsou zahrnuty naše průvodcovské služby po celou dobu Vašeho pobytu v Moskvě (tj. vaše účast) a pomoc při výběru ubytování a dopravy.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady na 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Zpáteční letenka Praha - Moskva (10 000 - 11 000Kč)
- Náklady na cestu z/na letiště - 500 Kč
- Ubytování na 4 noci v hotelu se snídaní na osobu v případě ubytování na dvoulůžkovém pokoji - cca 2500 Kč/osoba na pokoji, jednolůžkový pokoj cca  3300 Kč
- Vstupenky dle programu: 4 900 RUB - cca 1500 Kč
Moskevský cirkus 1500 RUB, Kreml 900 RUB, loďní plavba v Moskvě 1100 RUB, Vyhlídka ve Veži Federace 1700 RUB

Celkové Vaše výdaje budou 19 990 - 21 900Kč 

V závislosti na tom kdy se koupí letenka a zda budete ubytování ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji.

K dané částce je potřeba připočítat poplatek za vyřízení víz 2100 Kč na osobu, které Vám vyřídí bez starostí náš partner Ruské vízové centrum.

Proč vyrazit s námi:

Poznáte Moskvu jinak a dozvíte se mnoho informací, které nejsou v průvodcích.
Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce, který je připraven Vám kdykoliv pomoci.
Víte za co platíte a komu - všechny platby provádíte sami!
Ušetříme Vám papírování při zajišťování víz díky naší spolupráci s Ruským vízovým centrem.
Žijeme v Moskvě, takže se Vám poradíme tajné tipy místních, kam zajít.
Ušetříte oproti zájezdu s běžnými cestovními kancelářemi.
Budete cestovat v malé skupině max. 15 osob!

Doporučíme Vám nejlepší hotely a letenky, takže nebudete ztrácet čas s vyhledáváním.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a přivítejte Nový rok v Moskvě!

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.