Valentýn v Moskvě

Chcete letos oslavit Den všech zamilovaných neobvykle? Tak přijeďte za námi do Moskvy a uvidíte, že tohle město je opravdu pro oslavu jako dělané. Celé ulice jsou tu plné zamilované výzdoby a celé město je plné "srdíčkové" atmosféry.

Program je sestaven speciálně k tomuto termínu, abyste si se svou drahou polovičkou absolutně užili chvíle spolu a to nejen během poznávání, ale i poté dobu, kdy budete mít indiviuální volno. Moskva bude v této době ještě nádherně novoročně vyzdobená, takže budete mít nádherné fotky.

Ubytování Vám doporučíme v krásném 4 hvězdičkovém hotelu s výbornou snídaní, abyste každý den začali výborným jídlem. Užijete si krásné výhledy na město a domů si odvezete plno krásných zážitků.

Termín: 
  • 13. - 16. února 2020 - 12 volných míst

Přinášíme Vám zcela nový formát cestování. (Mnohými z Vás již vyzkoušený.)

Staňte se členem naší výpravy a poznejte Moskvu jinak, než prostě "jenom s cestovkou".
Naše cesty jsou pro skutečné cestovatele, kteří chtějí poznat Moskvu jako místní, přímo s místními.

Čeká na Vás super program vyzkoušený na vlastní kůži :)

Program:

1. den

Odlet z Prahy v poledních hodinách. Do Moskvy přiletíte v odpoledních hodinách a my Vás už budeme čekat na letišti s uvítacím balíčkem, který obsahuje vše potřebné pro první hodiny v Rusku.

Z letiště do hotelu pojedeme asi tak hodinu. Samozřejmě v závislosti na tom, jaká bude zrovna dopravní situace. Moskva totiž poměrně hodně trpí na dopravní zácpy.

Po ubytování se společně vydáme blízko vašeho hotelu na uměleckou čtvrť Arbat, kde je spoustu obchůdků, restaurací a kaváren. V pátek večer se navíc vždy ulice zaplní pouličními zpěváky a umělci, takže si budete moci poslechnout a prohlédnout, co budou předvádět. Společně po krátké procházce Arbatem zajdeme do výborné ruské restaurace, kde budete mít možnost ochutnat ruské speciality. 

Po večeři Vás už čeká volný program, takže si můžete v obchůdkách nakoupit suvenýry nebo si ještě zajít do některé z restaurací na drink či kávu.

2. den

Po snídani vyrazíte s průvodkyní na prohlídku centra Moskvy. Uvidíte slavné Rudé náměstí (zájemci se mohou podívat do mauzolea Lenina, pokud bude zrovna otevřené), navštívíte GUM a také Chrám Vasila Blaženého. Prohlédnete si také Velké divadlo a krásný nový park Zarjadje. Prohlídku zakončíte blízko Kremlu, ke kterému Vám průvodkyně poví mnoho zajímavého a poté Vám pomůže si zakoupit vstupenky na prohlídku vnitřku Kremlu nebo třeba i Diamantového fondu či Zbrojnice, kde jsou vystaveny největší poklady carské rodiny.

Společný program budete mít do 14:00 a Kreml už vyrazíte poznávat samostatně. Poté doporučujeme si dát v centru dobrý oběd, vyrazit fotit, co jste během prohlídky nestihli a užívat si atmosféru centra. Určitě doporučujeme si zapůjčit brusle a zabruslit si přímo na Rudém náměstí, protože to je ta největší romantika. Určitě si projděte také Nikolskou ulici, která je celá valentýnsky vyzdobena.

Dokonalým zakončením dne bude romantická plavba lodní po řece Moskva. Poplujete na jedné z lodí flotily Radisson Royal, což jsou jediné lodě s ledoborcem, takže dokážou plout 365 dní v roce, i když řeka Moskva zamrzne. Uvnitř lodi je samozřejmě teplo a vy si tam budete užívat plavbu v teple. Můžete si zde dát výbornou večeři (nebo jen stakán vodky) a vidět osvětlenou večerní Moskvu z úplně jiného úhlu. 

3. den

Ráno se s průvodkyní vydáte na prohlídku nejkrásnějších stanic "Moskevského podzemního paláce", tedy metra. Uvidíte ty nejhezčí stanice a dozvíte se mnoho zajímavého o samotném vzniku metra, jeho výstavbě a současnému budování dalších a dalších stanic.

Poté se vydáte do moderní čtvrtě Moskva city, kde uvidíte zase úplně jinou tvář Moskvy. Zájemci mohou navštívit nejvyšší vyhlídku ve věži Federace, kde je nádherný výhled na celé město a také nejvýše umístěná továrna na zmrzlinu. Můžete si tu společné dát výbornou ruskou zmrzlinu a také kvalitní čokoládu, u které přímo uvidíte jak jí před vámi vyrábějí.

Po vyhlídce bude možné navštívit Moskevský státní cirkus, což je největší ruský cirkus v Rusku. Jeho návštěvu rozhodně doporučujeme, protože tohle se musí vidět na vlastní oči. Nenechte se zmást. Naše cirkusy nemají s těmi ruskými vůbec nic společného.

Po skončení společného programu Vás čeká volný program, ale dostanete od nás několik typů, kam můžete vyrazit, třeba si zabruslit na největší kluziště v Evropě do parku VDNCH nebo do Pavilónu Kosmonautiky.

Moskevské metro.
Moskevské metro.
Vyhlídka na Věži Federace.
Vyhlídka na Věži Federace.
Moderní čtrť.
Moderní čtrť.
Moskevské metro.
Moskevské metro.
Vyhlídka na Věži Federace.
Vyhlídka na Věži Federace.
Moskevský státní cirkus.
Moskevský státní cirkus.

4. den

Tento den je určený k tomu, abyste navštívili a viděli v Moskvě to, co jsme neviděli společně a nakoupili si suvenýry. Samozřejmě Vám doporučíme kam zajít, podle toho, co máte rádi.

Odlet do Prahy bude večerních hodinách, abyste viděli z Moskvy co nejvíce.

Základní cena za účast je 4200 Kč/os

V ceně jsou zahrnuty naše průvodcovské služby po celou dobu Vašeho pobytu v Moskvě (tj. vaše účast) a pomoc při výběru ubytování a dopravy.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady na 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Letenka Praha - Moskva (5000 - 6000 Kč)
- Doprava z letiště a na letiště (500 Kč)

- Ubytování na 3 noci v krásném 4*hotelu se snídaní na osobu v případě ubytování na dvoulůžkovém pokoji - cca 2800 Kč
- Balíček vstupenek v rámci programu - 4250 RUB, tj. cca 1500 Kč
(4 denní jízdenka na metro 450 RUB, cirkus 1000 RUB, Kreml 700 RUB, lodní plavba 900 RUB a vyhlídka ve Věži Federace 1200 RUB) 

Celkové Vaše výdaje budou 14 000 - 15 100 Kč 

V závislosti na aktuální ceně letenky.

K dané částce je potřeba připočítat poplatek za vyřízení víz 2100 Kč na osobu, které Vám vyřídí bez starostí náš partner Ruské vízové centrum.

Proč vyrazit s námi:

Poznáte Moskvu jinak a dozvíte se mnoho informací, které nejsou v průvodcích.
Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce.
Víte za co platíte a komu.
Ušetříme Vám papírování při zajišťování víz.
Žijeme v Moskvě, takže se Vám poradíme tajné tipy místních, kam zajít.
Budete cestovat v malé skupině, nebo individuálně.
Ušetříte oproti zájezdu s běžnými cestovními kancelářemi.
Doporučíme Vám nejlepší hotely a letenky, takže nebudete ztrácet čas s vyhledáváním.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a vyražte do Moskvy

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.