Vánoční trhy v Moskvě

Zažít Moskvu v zimě je jedinečný zážitek, který rozhodně stojí za to! Nádherně vyzdobené ulice a možnost zabruslit si na Rudém náměstí by si něměl nikdo nechat ujít! Zdejší vánoční trhy jsou opravdu velkolepé a výzdoba města nemá konkurenci!

Nejbližší termíny: 
  • 13. - 16. prosince - 4 100 Kč - 8 volných míst

Přinášíme Vám zcela nový formát cestování s námi.

Staňte se členem naší výpravy a poznejte Moskvu jinak, než prostě "jenom s cestovkou".
Naše cesty jsou pro skutečné cestovatele, kteří chtějí poznat Moskvu jako místní, přímo s místními.

Čeká na Vás super program vyzkoušený na vlastní kůži :)

Příkladový program:

1. den

Odlet z Prahy v poledních hodinách a odpoledně již dorazíte za námi do Moskvy.

Na letišti v Moskvě na Vás už budeme čekat s uvítacím balíčkem, který obsahuje vše potřebné pro první hodiny v Rusku.

Z letiště do hotelu pojedeme asi tak hodinu. Samozřejmě v závislosti na tom, jaká bude zrovna dopravní situace. Moskva totiž poměrně hodně trpí na dopravní zácpy.

Po ubytování Vás čeká čas na večeři a poté se vydáme na obhlídku Vrabčích hor, odkud je nádherný výhled na celou Moskvu a slavnou Lomonosovu univerzitu. Navíc se tu nachází největší ruský cirkus, který rozhodně doporučujeme navštívit, protože tohle se musí vidět na vlastní oči.
Nenechte se zmást. Naše cirkusy nemají s těmi ruskými vůbec nic společného.

2. den

Po snídani společně vyrazíme na prohlídku centra Moskvy. Uvidíme společně slavné Rudé náměstí (zájemci se mohou podívat do mauzolea Lenina), navštívíme GUM a také Chrám Vasila Blaženého. Prohlédneme si také Velké divadlo a krásný nový park Zarjadje. Naší prohlídku zakončíme u Chrámu Krista Spasitele. Ke všemu Vám samozřejmě řekneme mnoho zajímavých informací a kdo bude chtít tak si může půjčit brusle a zabruslit si přímo na Rudém náměstí.

Odpoledne Vám doporučujeme návštěvu Kremlu a třeba i Diamantového fondu, kde najdete nějvětší diamant v Rusku. Do večera budete mít v centru volný čas na prozkoumání místních trhů, které jsou opravdu nádherné.

Dokonalým zakončením dne je poté lodní plavba po řece Moskva. Můžete si zde dát výbornou večeři (nebo jen stakán vodky) a vidět osvětlenou večerní Moskvu z úplně jiného úhlu. Lodě Radisson Royal jsou jediné, které plují celý rok, protože mohou rozbíjet led, kterým je zakrytá řeka.

3. den

Ráno se společně vydáme na prohlídku nejkrásnějších stanic "Moskevského podzemního paláce", tedy metra. Ukážeme Vám ty nejhezčí stanice a dozvíte se od nás mnoho zajímavého o samotném vzniku metra, jeho výstavbě dříve a nyní.

Odpoledne se vydáme do moderní čtvrtě Moskva city, kde uvidíte zase úplně jinou tvář Moskvy. Zájemci mohou navštívit nejvyšší vyhlídku ve věži Federace, kde je nádherný výhled na celé město a také nejvýše umístěná továrna na zmrzlinu.

Večer volný program, ale doporučuje navštívit úměleckou čtvrť Arbat nebo se vrátit zpět na některé z vánočních trhů či kluziští, které jsou rozmístěné po celém městě.

4. den

Tento den je určený k tomu, abyste navštívili a viděli v Moskvě to, co jsme neviděli společně a nakoupili si suvenýry. Samozřejmě Vám doporučíme kam zajít, podle toho, co máte rádi.

Odlet do Prahy bude večerních hodinách, abyste viděli z Moskvy co nejvíce.

Základní cena za účast je 4100 Kč/os

V ceně jsou zahrnuty naše průvodcovské služby po celou dobu Vašeho pobytu v Moskvě (tj. vaše účast) a pomoc při výběru ubytování a dopravy.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady na 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Zpáteční letenka Praha - Moskva (5000 - 6000 Kč)
- Náklady na cestu z/na letiště - 500 Kč
- Ubytování na 3 noci v hotelu se snídaní na osobu v případě ubytování na dvoulůžkovém pokoji - cca 2000 Kč, jednolůžkový pokoj cca 3600 Kč
- Vstupenky dle programu: 3 700 RUB - cca 1400 Kč
Moskevský cirkus 1000 RUB, Kreml 700 RUB, loďní plavba v Moskvě 800 RUB, Vyhlídka ve Veži Federace 1200 RUB


Celkové Vaše výdaje budou cca 14 600 Kč 

K dané částce je potřeba připočítat poplatek za vyřízení víz 2100 Kč na osobu, které Vám vyřídí bez starostí náš partner Ruské vízové centrum.

Proč vyrazit s námi:

Poznáte Moskvu jinak a dozvíte se mnoho informací, které nejsou v průvodcích.
Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce, který je připraven Vám kdykoliv pomoci.
Víte za co platíte a komu - všechny platby provádíte sami!
Ušetříme Vám papírování při zajišťování víz díky naší spolupráci s Ruským vízovým centrem.
Žijeme v Moskvě, takže se Vám poradíme tajné tipy místních, kam zajít.
Ušetříte oproti zájezdu s běžnými cestovními kancelářemi.
Budete cestovat v malé skupině max. 15 osob!

Doporučíme Vám nejlepší hotely a letenky, takže nebudete ztrácet čas s vyhledáváním.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a zažijte vánoční Moskvu

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.