Vánoční trhy v Moskvě

Zažít Moskvu v zimě je jedinečný zážitek, který rozhodně stojí za to! Nádherně vyzdobené ulice a možnost zabruslit si na Rudém náměstí by si něměl nikdo nechat ujít! Zdejší vánoční trhy jsou opravdu velkolepé a výzdoba města nemá konkurenci!

Nejbližší termíny: 
  • 11. - 14. prosince (4 dny) - 4 500 Kč
  • 17. - 21. prosince (5 dní) - 4 900 Kč 
  • 26. - 30. prosince (5 dní) - 4900 Kč 

Přinášíme Vám zcela nový formát cestování s námi.

Staňte se členem naší výpravy a poznejte Moskvu jinak, než prostě "jenom s cestovkou".
Naše cesty jsou pro skutečné cestovatele, kteří chtějí poznat Moskvu jako místní, přímo s místními.

Čeká na Vás super program vyzkoušený na vlastní kůži :)

Příkladový program:

1. den

Odlet z Prahy v poledních hodinách a odpoledně již dorazíte za námi do Moskvy.

Na letišti v Moskvě na Vás už budeme čekat s uvítacím balíčkem, který obsahuje vše potřebné pro první hodiny v Rusku.

Z letiště do hotelu pojedeme asi tak hodinu a během cesty se dozvíte od průvodce mnoho zajímavého o Moskvě i Rusku. Zároveň si spolu projdeme program a připomeneme vše na co se můžete těšit.

Po ubytování Vás čeká čas na večeři a poté se vydáme na obhlídku parku VDNCH, který je v tuto dobu nádherně vyzdobený a nachází se tu největší kluziště v Evropě. 

2. den

Po snídani společně vyrazíme na prohlídku centra Moskvy. Uvidíme společně slavné Rudé náměstí (zájemci se mohou podívat do mauzolea Lenina), navštívíme GUM a také Chrám Vasila Blaženého. Prohlédneme si také Velké divadlo a krásný nový park Zarjadje. Naší prohlídku zakončíme u Chrámu Krista Spasitele. Ke všemu Vám samozřejmě řekneme mnoho zajímavých informací a kdo bude chtít tak si může půjčit brusle a zabruslit si přímo na Rudém náměstí.

Odpoledne Vám doporučujeme návštěvu Kremlu a třeba i Diamantového fondu, kde najdete nějvětší diamant v Rusku. Do večera budete mít v centru volný čas na prozkoumání místních trhů, které jsou opravdu nádherné.

Dokonalým zakončením dne je poté lodní plavba po řece Moskva. Můžete si zde dát výbornou večeři (nebo jen stakán vodky) a vidět osvětlenou večerní Moskvu z úplně jiného úhlu. Lodě Radisson Royal jsou jediné, které plují celý rok, protože mohou rozbíjet led, kterým je zakrytá řeka.

3. den

Ráno se společně vydáme na prohlídku nejkrásnějších stanic "Moskevského podzemního paláce", tedy metra. Ukážeme Vám ty nejhezčí stanice a dozvíte se od nás mnoho zajímavého o samotném vzniku metra, jeho výstavbě dříve a nyní.

Odpoledne se vydáme do moderní čtvrtě Moskva city, kde uvidíte zase úplně jinou tvář Moskvy. Zájemci mohou navštívit nejvyšší vyhlídku ve věži Federace, kde je nádherný výhled na celé město a také nejvýše umístěná továrna na zmrzlinu.

Večer volný program, ale doporučuje navštívit úměleckou čtvrť Arbat nebo se vrátit zpět na některé z vánočních trhů či kluziští, které jsou rozmístěné po celém městě. 

Pokud bude tento nebo třeba jiný z dnů představení Moskevského státního cirkusu, tak bude možné se na něj zajít podívat, protože je to rozhodně nádherná podívaná, kterou moc doporučujeme!

4. den - 5. den 

V případě 4 denního termínu je 4. den ráno odlet zpět do Prahy.

V případě 5 denního termínu je 4. den určený na individuální program, který vám doporučíme a pomůžeme naplánovat, například návštěvu Ostankinské televizní věže nebo Parku Vítězství. Odlet do Prahy je 5. den v ranních hodinách.

Základní cena za účast je 4500 - 4900 Kč/os

V ceně jsou zahrnuty naše průvodcovské služby po celou dobu Vašeho pobytu v Moskvě (tj. vaše účast) a pomoc při výběru ubytování a dopravy.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady na 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Zpáteční letenka Praha - Moskva (6000 - 7000 Kč)
- Náklady na cestu z/na letiště - 500 Kč
- Ubytování na 3 noci v 3*hotelu se snídaní na osobu v případě ubytování na dvoulůžkovém pokoji - cca 1500 Kč, jednolůžkový pokoj cca 3000 Kč
- Vstupenky dle programu: 4600 RUB - cca 1300 Kč
Moskevský cirkus 1200 RUB, Kreml 900 RUB, loďní plavba v Moskvě 1000 RUB, Vyhlídka ve Veži Federace 1500 RUB

Celkem budou vaše výdaje 13 800 - 16 300 Kč

K dané částce je potřeba připočítat poplatek za vyřízení víz 2100 Kč na osobu, které Vám vyřídí bez starostí náš partner z Vízového centra.

Proč vyrazit s námi:

Poznáte Moskvu jinak a dozvíte se mnoho informací, které nejsou v průvodcích.
Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce, který je připraven Vám kdykoliv pomoci.
Víte za co platíte a komu - všechny platby provádíte sami!
Ušetříme Vám papírování při zajišťování víz díky naší spolupráci s Ruským vízovým centrem.
Žijeme v Moskvě, takže se Vám poradíme tajné tipy místních, kam zajít.
Ušetříte oproti zájezdu s běžnými cestovními kancelářemi.
Budete cestovat v malé skupině max. 15 osob!

Doporučíme Vám nejlepší hotely a letenky, takže nebudete ztrácet čas s vyhledáváním.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a zažijte vánoční Moskvu

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.