Zimní Moskva

Zažít Moskvu v zimě je jedinečný zážitek, který rozhodně stojí za to! Nádherně vyzdobené ulice a možnost zabruslit si na Rudém náměstí by si něměl nikdo nechat ujít! Stačí si přibalit rukavice, čepici, šálu a můžete vyrazit! Brusle se zde dají zapůjčit. Výzdoba ulic zůstává až do března, takže zažijete krásy zimní Moskvy na všech uvedených termínech!

Termíny: 
  • 26. února - 1. března (Masopust) - 3500 Kč
  • 26. - 29. března - 4200 Kč 

Přinášíme Vám zcela nový formát cestování. Přinášíme Vám zcela nový formát cestování - vše maté zajištěno, ale zároveň přesně víte komu za co platíte. Mnozí z Vás již náš koncept vyzkoušelo a bylo maximálně spokojeno.

Staňte se členem naší výpravy a poznejte Moskvu jinak, než prostě "jenom s cestovkou".
Naše cesty jsou pro skutečné cestovatele, kteří chtějí poznat Moskvu jako místní, přímo s místními.

Čeká na Vás super program vyzkoušený na vlastní kůži :)

Příkladový program:

1. den

Odlet z Prahy v ranních hodinách, abyste za námi do Moskvy přiletěli co nejdříve a byl dostatek času na poznávání Moskvy už první den. Na letišti v Moskvě na Vás už budeme čekat s uvítacím balíčkem, který obsahuje vše potřebné pro první hodiny v Rusku.

Z letiště do hotelu pojedeme asi tak hodinu. Samozřejmě v závislosti na tom, jaká bude zrovna dopravní situace. Moskva totiž poměrně hodně trpí na dopravní zácpy.

Po ubytování si společně dáme pozdní oběd nebo brzkou večeři. Ochutnáme pravou ruskou kuchyni a místní restauraci, kde mají výborný boršč, vodku a ruské točené pivo. Poté vyrazíme poznávat Moskvu, buď si půjdeme prohlédnout nádherný park VDNCH nebo uměleckou čtvrť Arbat. Program závisí na umístění ubytování.

2. den

Po snídani vyrazíte s průvodkyní na prohlídku centra Moskvy. Uvidíte slavné Rudé náměstí (zájemci se mohou podívat do mauzolea Lenina, pokud bude zrovna otevřené), navštívíte GUM a také Chrám Vasila Blaženého. Prohlédnete si také Velké divadlo a krásný nový park Zarjadje. Prohlídku zakončíte blízko Kremlu, ke kterému Vám průvodkyně poví mnoho zajímavého a poté Vám pomůže si zakoupit vstupenky na prohlídku vnitřku Kremlu nebo třeba i Diamantového fondu či Zbrojnice, kde jsou vystaveny největší poklady carské rodiny.

Společný program budete mít do 14:00 a Kreml už vyrazíte poznávat samostatně. Poté doporučujeme si dát v centru dobrý oběd, vyrazit fotit, co jste během prohlídky nestihli a užívat si atmosféru centra. Určitě doporučujeme si zapůjčit brusle a zabruslit si přímo na Rudém náměstí.

Dokonalým zakončením dne je poté lodní plavba po řece Moskva. Poplujete na jedné z lodí flotily Radisson Royal, což jsou jediné lodě s ledoborcem, takže dokážou plout 365 dní v roce, i když řeka Moskva zamrzne. Uvnitř lodi je samozřejmě teplo a vy si tam budete užívat plavbu v teple. Můžete si zde dát výbornou večeři (nebo jen stakán vodky) a vidět osvětlenou večerní Moskvu z úplně jiného úhlu. 

3. den

Ráno se s průvodkyní vydáte na prohlídku nejkrásnějších stanic "Moskevského podzemního paláce", tedy metra. Uvidíte ty nejhezčí stanice a dozvíte se mnoho zajímavého o samotném vzniku metra, jeho výstavbě a současnému budování dalších a dalších stanic.

Poté se vydáte do moderní čtvrtě Moskva city, kde uvidíte zase úplně jinou tvář Moskvy. Zájemci mohou navštívit nejvyšší vyhlídku ve věži Federace, kde je nádherný výhled na celé město a také nejvýše umístěná továrna na zmrzlinu.

Po vyhlídce bude možné navštívit Moskevský státní cirkus, což je největší ruský cirkus v Rusku. Jeho návštěvu rozhodně doporučujeme, protože tohle se musí vidět na vlastní oči. Nenechte se zmást. Naše cirkusy nemají s těmi ruskými vůbec nic společného.

Po skončení společného programu Vás čeká volný program, ale dostanete od nás několik typů, kam můžete vyrazit, třeba si zabruslit na největší kluziště v Evropě do parku VDNCH nebo do Pavilónu Kosmonautiky.

V případě únorové cesty doporučujeme po skončení společného programu vyrazit do centra na oslavy Dne obránce vlasti a večer pozorovat ohňostroj!

Moskevské metro.
Moskevské metro.
Moderní čtrť.
Moderní čtrť.
Oslavy 23. února.
Oslavy 23. února.
Moskevské metro.
Moskevské metro.
Moskevský státní cirkus.
Moskevský státní cirkus.
Večerní ohňostroj.
Večerní ohňostroj.

4. den

Tento den je určený k tomu, abyste navštívili a viděli v Moskvě to, co jsme neviděli společně a nakoupili si suvenýry. Samozřejmě Vám doporučíme kam zajít, podle toho, co máte rádi.

Odlet do Prahy bude večerních hodinách, abyste viděli z Moskvy co nejvíce.

Základní cena za účast je 3500 - 4200 Kč/os

Cena za účast ve skupině závisí na vybraném termínu cesty. 

V ceně jsou zahrnuty naše průvodcovské služby po celou dobu Vašeho pobytu v Moskvě (tj. vaše účast) a pomoc při výběru ubytování a dopravy.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady na 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Zpáteční letenka se společností ČSA s příručním zavazadlem (6000 - 8000 Kč)
- Doprava z letiště a na letiště (500 Kč)

- Ubytování na 3 noci v hotelu se snídaní na osobu v případě ubytování na dvoulůžkovém pokoji -cca 2000 Kč/os, jednolůžkový pokoj 3200 - 4000 Kč
- Balíček vstupenek v rámci programu - 2920 RUB, tj. cca 1080 Kč
(Cirkus 1000 RUB, lodní plavba 900 RUB a vyhlídka ve Věži Federace 1020 RUB) 

Celkové Vaše výdaje budou cca 14 300 - 17 700 Kč 

V závislosti na aktuální ceně letenky a zvoleném termínu.

K dané částce je potřeba připočítat poplatek za vyřízení elektronických víz cca 1000 Kč na osobu, které si zařídíte bez starostí online nebo Vám s jeho vyřízením pomůžeme.

Proč vyrazit s námi:

Poznáte Moskvu jinak a dozvíte se mnoho informací, které nejsou v průvodcích.
Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce.
Víte za co platíte a komu.
Ušetříme Vám papírování při zajišťování víz.
Žijeme v Moskvě, takže se Vám poradíme tajné tipy místních, kam zajít.
Budete cestovat v malé skupině, nebo individuálně.
Ušetříte oproti zájezdu s běžnými cestovními kancelářemi.
Doporučíme Vám nejlepší hotely a letenky, takže nebudete ztrácet čas s vyhledáváním.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a vyražte do Moskvy

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.