Oslavy 9. května v Moskvě

Největší oslavy, které v Moskvě vůbec probíhají. Atmosféra celého města se naprosto změní. Po ulicích se procházejí váleční veteráni a všechno je nádherně vyzdobeno. Navíc se nabízí jedinečná možnost sledovat vojesnkou techniku při její cestě na Rudé náměstí.

Nejbližší termíny: 
  • 6. - 11. května 2022 (6 dní) - 5 900 Kč

Přinášíme Vám zcela nový formát cestování s námi.

Staňte se členem naší výpravy a poznejte Moskvu jinak, než prostě "jenom s cestovkou".
Naše cesty jsou pro skutečné cestovatele, kteří chtějí poznat Moskvu jako místní, přímo s místními.

Čeká na Vás super program vyzkoušený na vlastní kůži :)

Příkladový program:

1. den

Odlet z Prahy poledních hodinách a v odpoledních hodinách přílet do Moskvy. Na letišti v Moskvě na Vás už budeme čekat s uvítacím balíčkem, který obsahuje vše potřebné pro první hodiny v Rusku.

Z letiště do hotelu pojedeme asi tak hodinu. Samozřejmě v závislosti na tom, jaká bude zrovna dopravní situace. Moskva totiž poměrně hodně trpí na dopravní zácpy.

Odpoledne se vydáme na obhlídku Vrabčích hor, odkud je nádherný výhled na celou Moskvu a slavnou Lomonosovu univerzitu. Navíc se tu nachází největší ruský cirkus, který rozhodně doporučujeme navštívit, protože tohle se musí vidět na vlastní oči. Takže pokud bude zrovna probíhat představení, tak si ho rozhodně nenecháme ujít.
Nenechte se zmást. Naše cirkusy nemají s těmi ruskými vůbec nic společného.

2. den

Po snídani společně vyrazíme na prohlídku centra Moskvy. Uvidíme společně slavné Rudé náměstí (pokud nebude z důvodu příprav na Den Vítězství uzavřeno), navštívíme GUM a také si prohlédneme Chrám Vasila Blaženého. Prohlédneme si také Velké divadlo a krásný nový park Zarjadje. Uvidíme také věčný oheň a Alexandrovský park. 
Ke všemu Vám samozřejmě řekneme mnoho zajímavých informací a zážitků ze života.

Odpoledne Vám doporučujeme návštěvu Kremlu a třeba i Diamantového fondu, kde najdete nějvětší diamant v Rusku.

Večer se vydáme na Tverskou ulici, kde bude možnost sledovat nácvik vojenské přehlídky.

3. den

Ráno se vydáme na prohlídku nejkrásnějších stanic moskevského podzemního paláce, abyste viděli ty nejhezčí stanice metra a dozvěděli jste se o nich mnoho zajímavého.

Odpoledne navštívíme buď moderní čtvrť Moskva city nebo Muzeum vítězství, podle toho pro co se naše skupina rozhodne nebo se rozdělíme podle Vašich zájmu.

Večer budete mít volný program nebo nabízíme zájemcům možnost projet se na lodi centrem Moskvy.

4. den

Den přehlídky!

V brzkých ranních hodinách se vydáme na Tverskou ulici, kde bude nejlepší sledovat vojesnkou techniku při její cestě na Rudé náměstí. Oslavy probíhající na Rudém náměstí jsou pouze pro speciálně vybrané hosty a vojenské veterány, ale my i tak všechno uvidíme. Atmosféra na Tverské ulici je úžasná a určitě Vás nadchne.

Rozhodně si nesmíte nechat ujít také Nesmrtelný pluk, který bude procházet městem.

Odpoledne Vám doporučujeme si užívat slavnostní atmosféru, která vládne v celém městě. Po ulicích se procházejí váleční veteráni. Celé město bude slavit. Dáme Vám tipy, kam nejlépe vyrazit.

Večer se spolu vydáme na nádherný ohňostroj, který je největší z celého roku.

5. den

Ráno se vydáme na prohlídku VDNCH, což je nádherný park postavený v 30. letech Stalinem jako tzn. Město snů, kde chtěl ukazovat úspěchy a krásy Sovětského svazu. Park je po rozsáhlé rekonstrukci a vy se tam můžete cítit přesně jako jeho první návštěvníci, kteří sem přijížděli ze všech koutů Sovětského svazu obdivovat úspěchy národního hospodářství.

V parku se také nachází nedávno otevřený pavilon Kosmos, který je celý věnovám kosmonautice. Stejně tak tu můžete ve volném čase navštívit původní Muzeum kosmonautiky nebo Moskvarium s dokonalým představením kosatek.

Odpoledne máte již volný program a doporučujeme například návštěvu Starého Arbatu nebo Parku Vítězství.

6. den

Čeká Vás volné dopoledne, abyste stihli dokoupit všechny suvenýry nebo případně zašli někam, kam jste to v přechozích dnech nestihli.

Po obědě opustíte Mosku a vydáte se směrem na letiště, odkud už Vás poté bude čekat let zpět domů.

Základní cena za účast je 5900 Kč/os

V ceně jsou zahrnuty naše průvodcovské služby po celou dobu Vašeho pobytu v Moskvě (tj. vaše účast) a pomoc při výběru ubytování a dopravy.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady na 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Zpáteční letenka Praha - Moskva (7000 - 8000 Kč)
- Náklady na dopravu z letiště a na letiště (600 Kč)
- Ubytování na 5 nocí v hotelu se snídaní na osobu v případě ubytování na dvoulůžkovém pokoji - 3000 - 4000 Kč, jednolůžkový pokoj 6000 - 8000 Kč
- Náklady na místní dopravu a vstupenky v rámci programu (4 denní jízdenka na metro, cirkus, Kreml, lodní plavba) - cca 1800 Kč

Celkové Vaše výdaje budou 18 000 - 21 000 Kč 

V závislosti na aktuální ceně letenky.

K dané částce je potřeba připočítat poplatek za vyřízení víza 2100na osobu, které si zařídíte bez starostí pomocí našeho partnera z Vízového centra.

Proč vyrazit s námi:

Poznáte Moskvu jinak a dozvíte se mnoho informací, které nejsou v průvodcích.
Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce.
Víte za co platíte a komu.
Ušetříme Vám papírování při zajišťování víz.
Žijeme v Moskvě, takže se Vám poradíme tajné tipy místních, kam zajít.
Budete cestovat v malé skupině, nebo individuálně.
Ušetříte oproti zájezdu s běžnými cestovními kancelářemi.
Doporučíme Vám nejlepší hotely a letenky, takže nebudete ztrácet čas s vyhledáváním.

Vyplňte nezávaznou přihlášku a vyražte na vojenskou přehlídku

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.